נקמה ברשת: בני זוג גילו לתדהמתם שהם נותנים שרותי מין

זוג טרי מבאר שבע נדהם לגלות באינטרנט שהוא מפורסם כמי שמעניק שירותי מין לכל דורש. החשד: תושב העיר נקם בהם בגלל שלא הגיעו לחתונתו, למרות שהוא הגיע לשלהם

שמעון איפרגן | 9/12/2010 13:14 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: באר שבע,נקמה
בני זוג בשנות השלושים לחייהם מבאר שבע, שנישאו לפני כמה שבועות, נדהמו לגלות שאלמוני פרסם באתר אינטרנט את מספר הטלפון הסלולרי שלהם ככאלה שמעניקים שירותי מין.

בני הזוג, שקיבלו מבול של טלפונים מבני משפחה וחברים שראו את הפרסום מיהרו להגיש תלונה בתחנת משטרת באר שבע. "פתחנו את המחשב וחטפנו הלם כשראינו שאנחנו נותנים שירותי מין לכל דורש", סיפרו השניים לחוקרי המשטרה.

עוד ציינו השניים בתלונתם, כי אין להם מושג מי עומד מאחורי הפרסום וכי לפני כמה ימים אלמונים שרטו את כלי רכבם."אנחנו לא יודעים מי עשה לנו דבר כזה, אין לנו מושג או חצי מושג", טענו.

חוקרי יחידת עבירות מחשב במשטרת המחוז הדרומי פתחה בחקירת התלונה. החוקרים גילו כי מי שעומד מאחורי פרסום המודעה שבה מככבים בני הזוג כנותני שירותי מין הוא צעיר בן 30, תושב באר שבע.

החוקרים עצרו את החשוד במעשה.

בחקירתו הוא הודה כי אכן פרסם את המודעה עם מספרי טלפונים סלולאריים של בני הזוג כנקמה על כך שלא באו לחתונתו.

"הזמנתי אותם לחתונה שלי אבל הם פשוט לא הגיעו אז החלטתי לנקום בהם. כשהם התחתנו לפני כמה שבועות הגעתי לחתונה שלהם ונתתי להם צ'ק. אז כעסתי שהם לא כיבדו אותי ביום חתונתי. זה עצבן אותי, אז העלתי את המודעה לאינטרנט", הסביר החשוד.

החשוד נעצר לחקירה ובסיומה יוגש נגדו כתב אישום.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/local/south/ -->