עו"ד שמעון חזן מכריז: אתמודד על ראשות עיריית חולון

שנתיים וחצי לפני הבחירות המקומיות, מכריז עו"ד שמעון חזן כי יתמודד על ראשות עיריית חולון: "אני לא מוכן להשאיר את הדברים לדקה ה-90"

ליאת לוי | 10/2/2011 11:48 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
חבר מועצת עיריית חולון לשעבר, עו"ד שמעון חזן, החליט משום מה לפתוח את מערכת הבחירות לראשות העירייה כבר עתה – שנתיים וחצי לפני מועדן בנובמבר 2013. חזן פרסם בעיתון מקומי תעמולת בחירות על עמוד שלם בה פירט את התפקידים השונים אותם מילא לאורך השנים והרחיב כיצד יפעל לקידום העיר כשיעמוד בראשות העירייה.
עורך הדין שמעון חזן
עורך הדין שמעון חזן צילום: זמן חולון בת ים


עו"ד חזן, מדוע אתה משקיע בתעמולת בחירות בשלב כל כך מוקדם? מי יזכור את הפרסומים שלך בעוד שנתיים וחצי?
"יש סדר מסוים שבו הדברים נעשים, יש ועידה במפלגה שלי, הליכוד, שדרכה אני מגיש מועמדות. אני רוצה לנצח בוועידה, ובטווח הרחוק בעוד שנתיים אני גם אגיש מועמדות לראשות העירייה. אני לא מוכן להשאיר את הדברים לדקה ה~90, זה כמו דוד מול גוליית. אני צריך לדבר מעכשיו".

אילו מהלכים פוליטיים נוספים אתה מתכנן להמשך?
"יש לי עוד הרבה תחמושת ומהלכים להמשך הדרך, הרבה אנשים תומכים בי, קרוב לאלף איש מתפקדים שלי, וזה מדבר בעד עצמו".

מדוע אתה רוצה בכלל לרוץ לראשות העירייה?
"אני מפנה לתושבי חולון את המעשים השליליים שנעשו בעיר הזו, בניגוד לכל מה שמראה התקשורת. אני מתכוון להציג נתונים סטטיסטיים כי אני מכיר את העיר".

מוטי ששון נבחר לאחד מעשרת ראשי העיר הטובים בעולם.
"זו בדיחה! זה הדבר הכי הזוי ששמעתי. איך ייתכן שמגזין בשכונה בברלין יקבע דבר כזה? הם מכירים את חולון? הם מודעים לקיומן של ג'סי כהן ותל גיבורים? החינוך שלנו ירד למקום 41.

"בעיר חולון יש את המספר הכי נמוך של ילדים בארץ, לא תראו בחולון

עגלות עם תינוקות אלא עגלות עם קשישים שדוחפים פיליפינים. אזור התעשייה שלנו מפגר בכמה שנים טובות אחרי ערים אחרות. כולם יוצאים מהעיר כדי לעבוד בתל אביב כי אין פרנסה בעיר הזו. כל מרכז סוקולוב מוזנח, התשתיות הכי מוזנחות בארץ".

מבחינה תקציבית, זה לא בזבוז להשקיע כספים בפרסום תעמולה זמן כה רב לפני הבחירות?
"השאלה שלך היא לעניין, ואני מאוד זהיר מבחינה תקציבית. במשך 41 שנה אני עצמאי, ויש הבדל גדול בין עצמאי בארץ שצריך לכלכל כל צעד שלו, אחרת הוא עלול למצוא את עצמו בפשיטת רגל, לבין שכיר שמקבל משכורת סדירה".

כמה עלתה לך המודעה?
"אני לא חייב לדבר בנושאים פיננסיים. אני בניגוד לראש העירייה מוטי ששון לא מפרסם כמה הוא מבזבז על כל פרסום. במקום להיכנס לי לכיסים, למה שלא תשאלו את ראש העירייה כמה הוא מוציא? הוא מוציא כמות אדירה מכספי הציבור. אני היחיד שקורא עליו תיגר, אומר את דעתי עליו".

בשיחה שערכנו עמו השבוע, מוטי ששון לא נשמע מודאג. "כל אחד רשאי להגיש את מועמדותו, זו מדינה דמוקרטית", אמר לנו.

אבל בכל זאת מדובר במתחרה עתידי אשר אומר עליך דברים קשים.
"אז שיגיד. זו לא הפעם הראשונה שהוא מתבטא נגדי. כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה, כל אחד יכול לרשום בפרסומות מה שבא לו. עם זאת העם יודע את האמת, העם בחר בי. 150 אלף איש לא טועים. אני צריך לדאוג לתושבים אשר רובם הצביעו בעדי, ואלה שחושבים אחרת זה גם בסדר. כל אדם זכאי לדעתו".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/local/shfela/ -->