גדרה: חבר המועצה עורקבי הורחק מבניין המועצה למשך שבוע

שפל חדש בגדרה: ראש המועצה הגיש תלונה במשטרה נגד חבר האופוזיציה נחמיה עורקבי, לאחר שזה הגיע למשרדו וצילם אותו בניגוד לרצונו

רונן דמארי | 11/8/2011 9:04 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
המערכת הפוליטית בגדרה מידרדרת לשפל חדש: חבר האופוזיציה, נחמיה עורקבי, הורחק ביום שלישי השבוע מבניין המועצה לתקופה של שבוע ונאסר עליו ליצור קשר עם ראש המועצה יואל גמליאל ועם בכירי המועצה. ההחלטה התקבלה במשטרת רחובות לאחר שגמליאל וקבוצה של עובדי מועצה התלוננו כי עורקבי מפריע לשגרת עבודתם.
נחמיה עורקבי
נחמיה עורקבי צילום: ללא


בתקופה האחרונה נוהג עורקבי להגיע לבניין המועצה כשהוא מצויד במצלמת וידאו ולפנות לגמליאל ולבכירי המועצה בשאלות הנוגעות לאופי ניהול היישוב.

בתחילת השבוע גמליאל החליט שהדבר אינו מקובל עליו. הוא זימן חוקר משטרה מתחנת רחובות למועצה וזה גבה ממנו וממספר עובדים תלונה על הטרדה. עורקבי זומן לחקירה בתחנת רחובות ושוחרר, כאמור, בתנאי הרחקה ובערבות עצמית של 7,000 שקלים.

לזמן הדרום אמר עורקבי: "אני מגיע למועצה כדי לשאול שאלות וכדי לטפל בנושאים הקשורים לציבור, כי זה תפקידי. הוא אומר שאני מטריד אותו ומפריע למהלך תפקוד המועצה. הוא כינס את כל הגוורדיה של המועצה שיגישו נגדי תלונה על הטרדה".

מדוע הגעת למועצה עם מצלמה?
"יואל טוען שאני מטריד ומאיים ולא מתנהג יפה, אז באתי עם מצלמה כדי שיראו שאני מדבר בצורה מתורבתת. נכנסתי בצורה מתורבתת, שאלתי אותו שאלה, והוא אמר לי שהוא לא מוכן לדבר איתי. מנסים לתפור תיק, שאני אלים ומופרע".

מה אמרו לך במשטרה?
"לקחו ממני טביעות אצבעות, עשו לי צילום לזיהוי פלילי, כאילו אני איזה פושע. אחרי זה גבו ממני עדות על כל מה שקרה,

והקצין אמר לי לא להגיע למועצה שבעה ימים. אם אני אוזמן לישיבה, אני אמור לבוא אליהם ולבקש אישור בכתב".

בעוד שבעה ימים אתה מתכוון לחזור למועצה?
"בטח. אני אדרוש את כל הזכויות שמגיעות לי".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/local/shfela/ -->