לעיריית אשקלון דרוש בדחיפות: לוכד חמורים

בימים אלה מנהלת עיריית אשקלון מכרז ייחודי למדי: לוכד חמורים עירוני. ובינתיים, עד שייבחר האדם המתאים למשרה, בשבוע שעבר נמלטו שלושה חמורים, וכדי לתפסם נשלחו למשימה פקחים. זה הסתיים בפציעה

חן מור | 2/12/2011 10:27 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
ביום חמישי שעבר קיבלו פקחים מעיריית אשקלון משימה מיוחדת, שטרם התנסו בה בעבר: ללכוד שלושה חמורים שברחו מבעליהם ומסתובבים חופשיים ברחבי העיר.
 
חמור
חמור צילום: SXC

בשעות הבוקר של יום חמישי שעבר התקבלה הודעה במוקד העירוני באשקלון על חמורים שמסתובבים חופשיים ברחבי העיר. הפקחים שהוזעקו למקום פתחו במרדף אחר החמורים, שהחל ברחוב שדרות דרום אפריקה ונמשך עד לשכונת הסיטי. שם, בסופו של דבר, נלכדו הנמלטים.

במהלך המאבק ללכידת אחד החמורים, נפצע הפקח ללו אנקה. כאשר ניסה אנקה לתפוס את החמור, הוא בעט בו בצלעותיו וגרם לו לסדקים ולשטף דם. אנקה פונה לקבלת טיפול רפואי, ושאר חבריו הפקחים דבקו במשימתם.

חבר המועצה יורם שפר, הממונה על איכות הסביבה, סיפר השבוע ל"זמן הדרום", כי הוא זה שהזעיק את הפקחים, לאחר שנודע לו כי חמורים משוטטים
ברחובות. "החשש שלי היה שהם יפגעו בילד או משהו כזה", אומר שפר, "דבר שללא ספק עלול היה לקרות. בדרך כלל אנחנו מזמינים לוכד חמורים שיטפל במקרה, אבל הפעם זה היה מקרה חירום, ולא יכולנו לחכות".

משרה של לוכד חמורים עירוני אוישה בעבר בעירייה, אך כיום לא מועסק איש בתפקיד זה. בימים אלו אף מתנהל מכרז לתפקיד. בינתיים, במקרים בהם מסתובבים חמורים או סוסים בעיר, העירייה מזמנת לוכד חיצוני, אך מסתבר כי לא תמיד קל למצוא אחד כזה.

"לא תמיד יש לוכדים, לפעמים מדובר במצבי חירום ואנחנו נאלצים להפעיל פקחים שיטפלו בבעיה", מוסיף שפר, "הפקחים אמנם לא מוכשרים למשימה, אבל הם למדו תוך כדי. הסיכון שהחמורים יפגעו בילדים הוא גדול מדי, כך שלא הייתה לנו ברירה. החמורים נלקחו לחווה לאחר שנלכדו והחל חיפוש אחר הבעלים שלהם".
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים