"קשה לשכוח אותי": החיים החדשים של עינב בובליל

תשכחו מהבחורה הצעקנית והקפריזית שהכרתם ב"האח הגדול" ותכירו את עינב בובליל החדשה: נשואה, רגועה ועכשיו גם אם לשתיים. את החבר'ה החדשים שנכנסו לבית האח היא כבר מחבבת יותר מאשר את "התל אביבים הפלצנים" של העונות הקודמות, והיחיד שיש לה איתו בעיה הוא דווקא האשקלוני, סער סקלי

ליאור אבני | 9/1/2012 17:28 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
"האח הגדול" סופר כבר עונה רביעית, אבל נדמה שעדיין אי אפשר לשכוח את הדמויות שכיכבו בעונה הראשונה של תוכנית הריאליטי המצליחה. אחת הבולטות שבהן הייתה עינב בובליל, שהגיעה עד לגמר, והטמיעה בתודעה הארצית את הביטוי האשקלוני השגור "פרידמנים".

אבל שלוש שנים עברו מאז הסתגרה עינב למשך שלושה חודשים בבית האח, והיום זאת כבר ממש לא אותה בחורה שאתם זוכרים מהתקופה ההיא. לאחר סיום הצילומים לתוכנית, היא הספיקה לצלם תוכנית ריאליטי חדשה שעסקה בה ובמשפחתה, להתחתן, לעבור לגור באשדוד, לפתוח חנות בגדים, לחזור לגור באשקלון ולהביא שני ילדים לעולם: אוריה בת השנה ותמר בת השלושה שבועות.
צילום: אדי ישראל
עינב בובליל צילום: אדי ישראל
צילום בחדר לידה

למרות שכוכבי ריאליטי הם בדרך כלל כוכבי אינסטנס, שנעלמים מהתודעה הציבורית בדיוק באותה המהירות שבה הם מגיעים אליה, נדמה שעינב נשארה תחת הספוט-לייט. ביום שבו נולדה בתה השנייה, לפני שלושה שבועות, פרסמו רוב מדורי הרכילות את הידיעה לגביה, חלקם אף שלחו צלמים כדי לתעד את האמא הצעירה. גם כאלה שביקרו בחדר היולדות בבית החולים ברזילי זיהו במהירות את הבחורה שכיכבה להם על המסכים לפני מספר שנים, וביקשו להצטלם איתה, גם רגע אחרי הלידה.

"באותו היום הייתי ממש גמורה מעייפות אחרי הלידה", מספרת עינב, "הייתי ממש חצי בנאדם, ופתאום באים אליי אנשים מהחדרים הסמוכים ומבקשים להצטלם איתי. זה כבר ממש חוסר טקט. אני נראית על הפנים, אז מה עכשיו צילום? אז אמרתי להם לא".

אז יש גם צד שלילי לעובדה שעדיין מזהים אותך.
"תראה, אני לא מתחרטת לרגע על שנכנסתי לתוכנית. זו הייתה חוויה מאוד טובה עבורי, וזה גם פתח לי הרבה דלתות. קח לדוגמה את העובדה שביום שפתחתי את החנות, עשו עליי אייטם גדול ב'לילה כלכלי'. עד היום זה ממשיך לעזור לי שאנשים מכירים אותי. 'האח הגדול' עזר לי הרבה בחיים. אם היו אומרים לי לפני שלוש וחצי שנים שאני אהיה נשואה עם שתי ילדות ועסק, הייתי אומרת שאין סיכוי.

"תכננתי להתחתן

בגיל יותר מבוגר וגם לעשות טיולים בעולם, אבל זה בסדר. אני שמחה עם מסלול החיים שיש לי מאז. אבל אין ספק שלפעמים בא לי להתנתק מזה שאני עינב מ'האח הגדול', ולא נותנים לי. בעלי אפילו אומר לי שמזל שאני לא בחנות מאז שעלתה העונה החדשה: כל מי שנכנס רק מדבר איתו עליי, ועל מה הייתי עושה אם הייתי עם המתמודדים החדשים. שואלים אותו אם אני עוקבת אחרי העונה הזאת ומה אני אומרת".

נו, ואת רואה?
"ברור. אני בחופשת לידה עכשיו, אז מה כבר יש לי לעשות חוץ מלראות טלוויזיה? אני בבית כל היום עם הילדה. האמת היא שלא הפתיע אותי הרייטינג הגבוה שהיה לתוכנית הראשונה. זה הרי ידוע ש'האח הגדול' מפציץ בכמות הצפיות. אני חושבת שדיברו על זה הרבה, ככה שאנשים ציפו לזה. באותו יום שבו התחילו הצילומים היה מאוד גשום וקר, אז זה רק הוסיף. הפרק הראשון הוא גם הכי מסקרן: לראות אם אתה מכיר מישהו מבין אלה שנכנסו".

יצור מארץ היצורים

הספקת לגבש דעה על המתמודדים של העונה הנוכחית?
"אני חושבת שהעונה הולכת להיות מצוינת. בעונה שעברה, לדעתי, הליהוק היה על הפנים. הייתה ממש עונה גרועה. עובדה שההפקה של התוכנית הסיקה את המסקנות: אם בעונה שעברה כמעט כל המתמודדים היו תל אביבים פלצנים, אז השנה יש מגוון של אנשים מכל הארץ ומכל הסוגים. בעונה הקודמת אפילו לא עקבתי אחרי התוכנית. לא הצלחתי להתחבר לאף אחד מהמתמודדים.

סער סקלי.
סער סקלי. "בתכל'ס, הוא סוג של פרידמן מת" צילום: פלאש 90

"השנה אני מאמינה שאראה המון. יש את הזוג שיצא באמצע החתונה. כל הכבוד להם, למרות שאני לא הייתי עושה את זה. זה גימיק מאוד יפה. בחיים לא היה דבר כזה בריאליטי. וזה מה שיפה ב'אח הגדול' השנה. שהוא יודע לרגש".

מה דעתך על שאר המתמודדים?
"ממש כואב לי הלב על העיוור (איתם ישראלי). הוא חמוד כזה. אני חושבת שהוא יקבל הרבה אהדה אצל הצופים, כי הוא מדבר בצורה רגועה. אני גם אוהבת את האופן שבו הוא קשור לכלב החמוד שלו. אין בנאדם שזה לא ייגע בו. ואני גם די בטוחה שהמתמודדים האחרים לא יעמידו אותו להדחה, גם מקטע של רחמים. הוא יכול להגיד 'אל תרחמו עליי, אני עצמאי', אבל בתכל'ס אי אפשר שלא".

מאז העונה הראשונה, בה כיכבו עינב בובליל ואביה יוסי, לא היה מתמודד אשקלוני ב"האח הגדול", והשנה דווקא יש. אומנם סער סקלי לא מתגורר כיום באשקלון, אבל הוא נולד וגדל בעיר, וכל בני משפחתו מתגוררים בעיר. אבל מי שמצפה שעינב תביע סולידריות כלפי בן עירה, עומד להתאכזב.

"אני פשוט בהלם שהשמאלן הקיצוני הזה הוא אשקלוני", היא אומרת. "לא נראה לי שיש לו סיבות לצפות לקבל אס.אמ.אסים ממישהו מאשקלון, כשהוא כל כך רדיקלי. בסדר, אפשר להיות שמאלני, אני מקבלת את זה, אבל זה כבר יותר מדי. נו בחייאת – צמיד של דגל פלשתין? שמעתי שהוא אומר שיש סיבה למה יש אנשים שמתפוצצים. הייתי פשוט בהלם".

היית יכולה להסתדר איתו אילו הייתם באותו הבית?
"איכס, נראה לך? אני פשוט לא יכולה לסבול אנשים כמוהו. מה זה?! אם הייתי איתו באח הגדול, הוא היה סובל ממני הרבה, ואני מתכוונת שהוא היה ממש סובל. בתכל'ס, הוא סוג של פרידמן מת. אני לא אומרת את זה בגלל שהוא אשכנזי, כי אין לי בעיה עם אשכנזים. זה לא קשור לעניין שהסער הזה יצור מארץ היצורים. אני מאמינה שהוא יהיה מבין הראשונים שיודחו. צריך להעיף את היצור הזה ראשון, ואני בטוחה שהקהל יודע את זה. כבר כשהוא נכנס לבית הוא 'זכה' לשריקות בוז מהקהל, אז ברגע שהוא יהיה מועמד – הוא יעוף, וטוב שכך".

לא אוהבת השקות

אחרי שיצאה עינב מבית האח הגדול, היה נדמה שהכיוון שלה הוא טלוויזיה. לא רק בגלל תוכנית הריאליטי "הבובלילים", שבה היא כיכבה בעת ההכנות שלה לחתונה. אבל דווקא לאחר סיום הצילומים האלה, היא החליטה שנמאס לה שכל המדינה עוקבת אחר מהלך החיים שלה. "גם כשהייתי בשיא הפרסום שלי, לא רצתי לכל מיני השקות", היא מספרת.
 

ליהיא גרינר.
ליהיא גרינר. "כולם צוחקים עליה" צילום: אמיר מאירי

"הייתי מקבלת בכל יום - ואני ממש לא מגזימה - לפחות עשרים טלפונים: 'בואי, יש השקה של המוצר הזה או הזה'. היו חברות איפור, חברות ילדים, חברות בישום, ועוד המון סוגי חנויות אחרות. אבל גם אז זה לא עניין אותי. מה, אני אסע ארבעים דקות לתל אביב כדי לקבל בושם מתנה? אין אצלי את הדברים האלה. בשנה וחצי האחרונות השתתפתי רק באירוע השקה אחד, של 'האגיס', וגם זה כי הביאו לי חצי שנה טיטולים חינם".

כשאת רואה כמה עניין מעוררת העונה החדשה של האח הגדול, את לא מתגעגעת לטלוויזיה?
"לא. ככה בבית, אין לי בעיה לדבר על התוכנית, אבל לא יותר מזה.  אני כרגע באפס השתתפויות בדברים שקשורים במדיה, וזה אך ורק מרצון. אני מרגישה שמיציתי את עצמי בעולם הזה של הבידור ושל הסלבס. וזה לא שאין הצעות. היו לי עכשיו מיליון  הצעות לבוא ולפרשן בכל מיני פאנלים טלוויזיוניים, אבל אני דחיתי את הכל. לא בא לי על זה יותר. אני נשואה ואמא לשתי בנות. לא מתאים לי ללכת לחצי יום כדי להתראיין באיזו תוכנית. אני מעדיפה לעבוד או להיות עם המשפחה שלי. יש כל מיני מתמודדים לשעבר, כמו ליהיא גרינר, שלא משנה מה – העיקר להיות בטלוויזיה".

את לא מתלהבת ממנה.
"זו לא רק אני, לדעתי, כבר צוחקים עליה בעניין הזה. לי אין את הרצון להיות ולהתראיין לכל ערוץ ולכל עיתון. נכון שאין מישהו שלא יודע מי זו עינב בובליל גם היום, אבל אין לי תשובה למה זה ככה. אולי זוכרים אותי במיוחד בגלל שהייתי בעונה הראשונה. אז זה היה דבר חדש, ולדעתי זו הייתה העונה הכי זכורה מכל העונות. כנראה שקשה לשכוח אותי. גם היום, לכל מקום שאני הולכת צועקים לי 'עינב, אפשר תמונה?'. אני אומרת לעצמי בלב 'מה, עוד לא השתחררתם ממני?' כאילו די. אבל ברור שכל מי שמבקש אני מצטלמת ומחייכת ועושה את זה בשיא הכיף".

לידות בקצב מהיר

לפני שלושה שבועות, כאמור, ילדה עינב בפעם השנייה. בעלה, אלי בניסטי, בחר את השם לתינוקת הטרייה, בהמלצת הרב יורם אברג'יל: תמר. "היו כל מיני שמות שחשבתי עליהם, אבל אלי בא אליי יום אחד ואמר לי 'מזל טוב – לבת שלנו יקראו תמר'. אני שאלתי אותו 'מה קשור תמר עכשיו?', כי זה לא היה משהו שחשבנו עליו, אבל כשהוא הסביר לי שהרב המליץ – הסכמתי".
 

עינב עם בתה אוריה. ההריון השני פשוט קרה
עינב עם בתה אוריה. ההריון השני פשוט קרה צילום: אדי ישראל

זאת לידה שנייה שלך תוך זמן קצר.
"לא תכננתי שזה ייצא ככה. אמרתי לעצמי שאני אחכה בערך שנתיים בין לידה ללידה, אולי אפילו שלוש שנים. אבל פתאום, שלושה חודשים לאחר הלידה הראשונה, כבר הייתי שוב בהיריון. זה פשוט קרה. היום, בדיעבד, אני שמחה שיש לי שתי בנות מתוקות. אני אמא צעירה, וזה הרבה יותר קל לגדל ילדים בגיל הזה מאשר בגיל בוגר יותר.  הן גם יהיו חברות מאוד טובות, כי ההפרש ביניהן יהיה בסך הכל כיתה אחת. הן יגדלו ביחד וישמרו אחת על השנייה. אני מאמינה שהפרשים קטנים זה דבר טוב לאחים ואחיות. זה יוצר יותר חיבור ביניהם".

יש כבר תכנונים ללידה נוספת?
"בעלי אמר שהוא כבר השנה רוצה עוד ילד, בתקווה שזה יהיה בן. אבל אני אמרתי לו שאם הוא רוצה עוד תינוק בשנה-שנתיים הקרובות, אז הוא מוזמן לעשות את זה עם אם פונדקאית. אני צריכה הפסקה מלידות. זה לא הדבר הכי קל בעולם. גברים חושבים שזה פשוט לחזור אחר כך לפעילות מלאה, אבל זה ממש לא קל, גם מבחינת המשקל".

אז עכשיו דיאטה?
"כן. אני כבר עברתי לאט מעט דיאטות בשנים האחרונות. אחרי שיצאתי מ'האח הגדול' הצלחתי להוריד בערך 20 קילו. פשוט עשיתי דיאטה רצינית. אכלתי פחות ממה שהייתי רגילה אליו, ואכלתי בארוחות מסודרות, ועל זה הוספתי גם קצת ספורט. אבל אז התחיל אצלי ההיריון, וכל הדיאטה הלכה. שמנתי בערך 30 קילו בהיריון עם אוריה, אבל גם אותם הורדתי באותה שיטה. ואז פתאום שוב הריון. הפעם העליתי רק 13 קילו. וכבר עכשיו, שבועיים אחר, הורדתי 10 קילו.

"יש לי יעד: להוריד עוד לפחות 10 קילו בתוך חודש. אחי ציון מתחתן בעוד חודש, ואני רוצה להגיע בגזרה של אחרי 'האח הגדול'. גם אחרי זה אני מתכוונת להמשיך להצטמק".

סבא יוסי דואג

ועכשיו שאלה: במשך שנתיים מנהלת עינב חנות לבגדי תינוקות בקניון הסי-מול באשדוד – האם אתם יודעים איך קוראים לה? בעלת העסק בספק רב אם יהיו תשובות חיוביות רבות לשאלה הזאת. "רוב האנשים לא קוראים לחנות בשם הרשמי שלה, שזה 'בוטיקידס'", אומרת עינב, "פשוט קוראים לה 'החנות של בובליל'. אנשים באשדוד ששואלים אותם מאיפה הם קנו, הם עונים 'מבובליל'. ובלי קשר, אין אמא מאשדוד שרוצה להלביש את הילדים שלה יפה ולא תעבור דרך החנות שלנו.
 

סבא וסבתא בובליל. לוקח את הנכדה כל יום לגן
סבא וסבתא בובליל. לוקח את הנכדה כל יום לגן צילום: אדי ישראל

"יש לנו הכל: החל מהמותגים הכי יוקרתיים ועד בגדים זולים. כולם יכולים למצוא את עצמם אצלנו. אני גם חושבת שזה שאני כבר אמא לשתי בנות, מאפשרת לי לייעץ הרבה יותר ללקוחות, כי כשפתחתי את החנות, עדיין לא הייתי אמא, והיום אני כבר יודעת הרבה יותר טוב מה פרקטי ומה לא".

יש כוונה להתרחב?
"כן, אבל יש עוד זמן עד שזה יקרה. כרגע אני ובעלי מתמקדים בעסק הזה. למרות מה שהרבה חושבים, זה דבר כיף ששנינו עובדים ביחד. אם לא היינו עובדים יחד, לא הייתי רואה אותו כל היום. אז יש לנו הרבה זמן ביחד, ולדעתי אנחנו משלימים אחד את השני גם בתוך החנות. והשעות הרבות בחנות רק גורמות לנו להכיר אחד את השנייה יותר. אנחנו מסתדרים טוב. אצלנו הבסיס הוא טוב, אז אין סיבה שיהיו מריבות ותאקלים מיותרים בעבודה".

עכשיו את בחופשת לידה והוא מנהל את החנות לבד?
"כן. כרגע אני אמא במשרה מלאה. וכמובן שאני עוד רוצה לחזור לעבוד בעסק ואולי אפילו ללמוד משהו, אבל כרגע אני כל כולי בשביל הבנות שלי. אין לי זמן לכלום. את הרומנטיקה אני שומרת ללילה. יש לי הורים מדהימים שמאפשרים לי ולאלי לצאת לבלות מדי פעם, כי תמיד יש מי שישמור על הבנות. זו גם הסיבה שחזרנו לגור באשקלון. אחרי הלידה הראשונה באתי להיות קצת אצל ההורים, ואז הבנתי שאני חייבת את העזרה של אמא שלי. באשדוד הרגשתי לגמרי לבד, בלי משפחה ובלי החברות, וזה לא קל. פה זה הבית הטבעי שלי. אז עברנו לברנע החדשה, וכיף לנו".

איך סבא יוסי עם הנכדות?
"סבא הכי מקסים שיכול להיות. הוא כמו האבא השני של אוריה. היא אפילו קוראת לו 'אבא'. הוא לוקח אותה כל יום לגן וגם מחזיר אותה משם. הוא ממש אין דברים כאלה".

טוב, אז מתי הבריתה?
"אנחנו לא עושים. גם לאוריה לא עשינו, כי זה נראה לי מיותר לעשות. זה אירוע שבו אנשים באים, שמים מעטפה והולכים. רוב האנשים שמקבלים הזמנה לבריתות מבינים שזה רק כדי לעשות כסף. אני מקווה שבעוד שלוש שנים בערך תהיה לי סיבה להזמין את כל המשפחה והחברים לאירוע, בתקווה שזה יהיה ברית".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים