תבעטו למטה: כשבת ים פגשה את הפועל ירושלים

הסלב'ס ביציע עוד לא התאוששו מהחתונה של ארי שמאי ומהפיגור, והנה ממן מעלה לדשא שני פגים. חוויות מהמפגש בין בת ים להפועל ירושלים

מנחם כהן | 22/3/2012 11:28 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר RSS
בדקה ה-40 בערך, כשדף הסטטיסטיקה  הוירטואלי הראה על אחת אפס לחובתו ובתוספת שלא נרשמת בטבלה - אבל מעידה על מגמת המוכרים בלבד  בתורת הסיכויים, שתי קורות ומשקוף אחד - נותרו בידיו של המאמן הבת ימי  דורון ממן השני שתי אפשרויות בלבד.
רפי כהן. כבר בן 42
רפי כהן. כבר בן 42 צילום: עודד קרני


האחת: ללכת על כל הקופה, כלומר לשים את כל הכסף שכנראה לא יספר במדרגות על השבע והאחת עשרה ברולטה של תורת  המשחקים ולחשוב  שהוא סמי בן טובים, והשניה : לפרוט כמה שטרות למטבעות של חצי שקל  ולהרשם לסבב  משחקי ה מי קרוב לקיר  שמארגנים  החבר'ה הטובים , אלו שעיתותיהם  בידיהם - קשטן  איוניר, יובל נעים וניסן יחזקאל גם.

ממן בחר באפשרות הראשונה: הימר  על הקופה הקטנה, קרא אליו מן הספסל את אלירן לסרי  ואדיר חליפה, שני פגים ממחלקת הנוער, לפני כמה עונות הם קרעו את האדומים  בילדים מיוחד  ומאז הם במגמת עליה, בעונה שעברה  הם החליפו דאבל פאסים ותמונות של מראדונה וליאון פנסו עם חבריהם מקבוצת גילאי נערים א'.

השנה הם משחקים בנוער ויושבים על הספסל במשחקי הקבוצה הבוגרת, כדי שיהיה את מי לרשום בטופס, גרס בזמנו המאמן איתי מרדכי, עד שנגרס גם הוא, סמי-דורון-בן טובים-ממן לא חפר להם  בטקטיקות למיניהם, אין להם את אותה  הבלורית, גם חיתוך הדיבור שלהם שונה.

◄ בואו להיות חברים של זמן מעריב גם בפייסבוק

זה רפי כהן, הצביע סמי על השוער הירושלמי,  הוא יכול לשקר את כולם  אבל לא את תעודת הזהות שלו, והברנש כבר סגר 42, בכדורים של חצי גובה משחק אצלו הנסיון, אבל בבוקר הוא מתקשה לשרוך את נעליו, אז תבעטו לו  כדורים  שטוחים.

ביציע שפשפו עיניים, לא רק בגלל התמהון , בעיקר בגלל העייפות, כמו כל דבר בארצנו גם יושבי יציע  המכובדים באצטדיון הבת ימי  התחלקו לשלושה אלמנטים, אלו שהוזמנו  ערב קודם לכן לחתונתו של ארי שמאי , להלן הסלבריטאים,  עמי סולומונוביץ, גבי לסרי, ריפעת טורק, אמיר גנין  ופיני בלילי,  ישבו להנאתם בשורה השלישית  וסיפרו חויות  מחתונת  ה"נתניה ועוד 15".  הגיעו בתשע, שתו משהו , מחקו דג סלומון וסטייקים אנטריקוטים ופיזזו עם עוד כאלף ראש  עד ארבע בבוקר, הסליברטיאים,  היו בחתונה  ולא רואים אותך ממטר, בעיקר בגלל העייפות.

שני האלמנטים הנוספים היו  להקת אבני הכותל הירושלמית, כעשרה חבר'ה, התמקמו  ביציע העליון עם שני תופים גדולים, תרקיז גוגל מוגל  בתרמוס מימי המצור על ירושלים ומימיות שלל  שהצבא הירדני השאיר  מול בית הספר

לשוטרים,  ולא  נחו  לרגע,  שירים שלא נס ליחם , שירי הלל לקבוצתם, ושירי "אהבה" לבית"ר של אלי אוחנה  וקטמון של אורי  שרצקי, ובמקום הראשון , הרבה לפני ירושלים של זהב , "ערב ערב מול כוכב נושא תפילה בלב, לקבוצה האדומה אותה אני אוהב, הפועל אולה אולה  הפועל אולה אולה. אני מאמין".

ככה כמעט 90 דקות , הצטמררנו. "אחינו הם" אומר הקטמוני  והכוכב העולה עולה של ערוץ הספורט ,יונתן כהן, עשרה בסך הכל אבל כל אחד  מעודד כמו אלף.תבעטו לו למטה , אמר דורון ממן  ודפק את הקופה,  בעטנו שטוח, אמרו  אדיר חליפה  ואיציק בן סלומון, נגמר 1:3 לבת ים, שניים של חליפה  אחד בן סלומון, יכול היה להיגמר עם חמישיה. הבחורים מעל הקו האדום, פגרת  הקיץ נדחתה עד לאחר הקיזוז , אבנר פרג'ון מחוף יולנדה  יכול להשאיר את כסאות הנוח במחסן

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מנחם כהן

צילום: .

פובליציסט, כותב טורים במעריב ספורט, רביטל אומרת שהוא שנון.

לכל הטורים של מנחם כהן

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים