תלמידים מתלוננים: גבר מטריד אותנו בתחנת אוטובוס

תלמידים בבי"ס רנה קסין בירושלים מתלוננים על תושב שמטריד אותם בתחנת האוטובוס הסמוכה למוסד ומאיים להכות אותם. לדבריהם, האירועים החלו לאחר שאשתו של המטריד צעקה על תלמידות שבגדיהן חשופים מדיי

יטיב טל | 20/12/2012 8:09 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תלמידים מבית הספר רנה קסין בירושלים מתלוננים על אדם הנוהג לגעור בהם ולאיים עליהם בעת שהם ממתינים לאוטובוס בתחנה שברחוב קרל נטר. התלמידים מספרים כי מדובר באדם מבוגר, שאיים להכותם כבר כמה פעמים בטענה כי הם "עושים בלגן" באזור התחנה, הקרובה לביתו.
הגבר והתלמידים בתחנת האוטובוס.
הגבר והתלמידים בתחנת האוטובוס. "לא ניסינו להתגרות בו" צילום: זמן ירושלים


"זה קרה בפעם הראשונה בשנה שעברה", מספר תלמיד בבית הספר. "כמה ילדות שלבשו מכנסיים קצרים ישבו ליד הבית שלו. אשתו יצאה אליהן והחלה לצעוק שיסתלקו משם, כי הן לובשות בגדים חשופים מדיי.

"בתגובה, כמה בנים אמרו לה שזה שטח ציבורי, ואז היא קראה לבעלה וביקשה ממנו להביא לה דלי מים כדי לשפוך אותו עליהן. בתגובה, ילד אחד אמר לה שאם היא תשפוך עלינו מים הוא ישבור לה את החלון. כשהבעל שמע את זה, הוא יצא מהבית ורדף אחרי כמה ילדים עם מעדר, עד שהתעייף".

אך בזה לא תמה מסכת האיומים וההטרדות. "בפעם אחרת הסתובבנו כמה ילדים ליד התחנה, שצמודה לבית שלו. אולי דיברנו קצת, אבל לא עשינו יותר מדיי רעש. הוא יצא והחל להתגרות בנו", מספר התלמיד.

"אמרתי לו שזה המקום שבו אנחנו מחכים לאוטובוס שלנו, ואז הוא הוציא מערוך, התחיל לצעוק ואיים שיקרא למשטרה, ושאם לא נלך הוא ירביץ לנו. אנחנו בסך הכול המתנו בתחנת האוטובוס, וגם אם עשינו קצת רעש, לא ניסינו להתגרות בו".
"אין מספיק מידע כדי לטפל באירוע"

מנהלת בית הספר ויולט גז אומרת כי "מדי פעם קורים חיכוכים עם האוכלוסייה באזור, ואנחנו פועלים מול המקרים האלה בשני מישורים; מצד אחד אנחנו מנחים את הילדים לנסות לא להתעמת עם התושבים, ומצד שני אנחנו בדרך כלל מזמינים את המשטרה כדי לטפל במקרים ספציפיים, וממליצים על הגשת תלונה.

"אם מדווחים לנו

על אירוע שלא בזמן אמת, קרה שפנינו למשטרה שינסו לחקור את הנעשה. אנחנו לא נותנים לילדים להישאר לבד מול גורמים כאלה. המקרה הספציפי הזה הוא בוודאי אירוע שצריך לטפל בו, אך כרגע אין בידי מספיק מידע כדי לטפל באירוע. אני אשמח אם התלמידים יפנו אליי ונוכל להגיע לפתרון, כדי שמקרים כאלה לא יישנו".

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום ירושלים-
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים