מועדון ירושלמי סגר שעריו בפני ערבייה שהתגיירה

לאחר שחבריה לא עברו את הסלקציה ב"חלונות הגבוהים", כתבה קלודין ליאל סטטוס בפייסבוק נגד מקום הבילוי. בתגובה השתלח בה המנהל: "תחפשי לאן לצאת בעזה". כעת היא מגישה נגדו תביעה בגין לשון הרע

יוסי אלי | 24/12/2012 8:12 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
כשקלודין ליאל, גיורת בת 22, יצאה כהרגלה לפני כמה שבועות עם חבריה ל"חלונות הגבוהים", אחד המועדונים הידועים בבירה, היא לא שיערה שכניסתם למועדון תיחסם רק משום שהיא ערבייה שהתגיירה. מעבר לכך, מנהל המועדון גיא כהן אף הכפיש את שמה בפייסבוק.
 
קלודין ליאל. הדלתות נסגרו בפניה
קלודין ליאל. הדלתות נסגרו בפניה  צילום: פלאש 90

"קלודין, יקירתי, תתחילי לחפש מקומות בילוי בעזה כי בירושלים סגרנו בפנייך את הדלתות", כתב כהן בתגובה לסטטוס שהעלתה קלודין על אודות הסלקציה במועדון.

המקרה התרחש לפני כמה שבועות. באחד הלילות הגיעה ליאל למועדון שבו היא נוהגת לבלות וביקשה להיכנס יחד עם חברותיה. בעוד היא עברה את הסלקציה, חברותיה נחסמו בכניסה. "נהגנו לצאת למועדון במשך שלושה חודשים", משתפת ליאל.

"באחד הלילות עברתי כרגיל, והסלקטורית בכניסה לא הסכימה להכניס את אחת החברות שלי. אמרו לה שהיא צריכה להתנצל על איך שהיא דיברה. כשחזרתי הביתה, משהו לא הסתדר לי, אז החלטתי לכתוב".

בתגובה כתבה ליאל סטטוס בפייסבוק נגד המועדון. "כתבתי שיש מקום ממש מסריח בירושלים ששמו'החלונות הגבוהים'", ממשיכה ליאל. כאשר ראה מנהל המועדון גיא כהן את הסטטוס, החל לשלוח ברשת החברתית שורה של איומים נגד ליאל. "אני מבטיח לך באופן אישי שמהיום את לא תוכלי להיכנס לשום מקום בעיר ולכל מועדון שייפתח בעתיד", כתב כהן בתגובה.
"הרגשתי שאני רוצה לקבור את עצמי"

כאשר ליאל לא חזרה בה מן הסטטוס, החליט כהן לכתוב סטטוס ארסי הרבה יותר. "לאחרונה יש בעיר תופעה מכוערת מאוד מצד בליינים. לא ייתכן שאנחנו, בעלי המועדונים והיחצנים בעיר, משקיעים את הנשמה מדי שבוע עבור מסיבות-ליינים והפקות מגוונות, ואיזה בליין ממורמר יקום, השד יודע למה, וירשום סטטוס מגעיל. מי שילכלך פשוט לא ייכנס לשום מקום בעיר.

"והנה לכם דוגמה לבליינית שבמקרה גיליתי שהיא גם ערבייה (עלק קלודין, בטח השם האמיתי שלה הוא פטימה או עזיזה) שבילתה במשך שנתיים וחצי ב'חלונות', ומכיוון שלא היינו מוכנים להכניס את ה'בני דודים' שהיא מתרועעת איתם, היא החליטה לרשום סטטוס".

לאחר שכהן כתב את הדברים, עשרות תגובות התקבלו ברשת נגד

ליאל, ביניהן "בין אם את ערבייה או עשויה מאשפה אחרת, אם אלה האנשים שאת מתרועעת איתם, המקום בשבילך הוא ג'נין". " הרגשתי מזעזע", אומרת ליאל למעריב. "הרגשתי שאני רוצה לקבור את עצמי. זו השפלה גדולה מאוד".

בשבוע שעבר, באמצעות בא כוחה עו"ד טל ליפר, הגישה ליאל כתב תביעה חמור נגד כהן בגין לשון הרע, שבו היא אף דורשת מכהן לפרסם התנצלות בפניה על העלבותיו. בכתב התביעה נכתב: "המדובר בלשון הרע מהמדרגה החמורה ביותר ובהערות גזעניות ברמת רוע ושפלות שנדיר למצוא כמותן. מאז המקרה החלה התובעת לשקול אם לצאת למקומות בילוי, מחשש שלא יכניסו אותה כפי שאיים הנתבע".

גיא כהן מסר בתגובה: "כשיהיה לי זמן לשטויות האלו, אני אגיב ".

בואו להמשיך לדבר על זה בפורום ירושלים-
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
קבלו עיתון מעריב למשך שבועיים מתנה

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים