תראו, נעליים: יריד שופוני השני יתקיים החל ממחר

את הצורך העז ברכישת נעליים לחורף הזה, יספק אולי אירוע האופנה המרכזי של סוף השבוע הקרוב, יריד שופוני. השנה תוצג לצד הנעליים גם תערוכת אמנות העוסקת בהן

רוני יוסף | 4/11/2009 14:13 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
בסוף השבוע שעבר השאיר הגשם הכבד בבית הרבה מהמתעניינות הפוטנציאליות ביריד האקססוריז. השבוע יש להן אפשרות לחוויה מתקנת, לפחות לאלה המתרכזות בנעליים. זאת השנה השנייה לקיומו של "שופוני", יריד מעצבי הנעליים שיזמו עתליה הושע, בעלת הבוטיק אימומה ומיה לוי, המעצבת שמאחורי המותג אוליב תומאס.

אבל היריד הזה, שמאגד עשרות מעצבי נעליים ישראליים, מתיימר לספק חוויה שמעבר לקניות. לצד ההאנגר שיארח אותו תוצג תערוכה בשם "על נעליים אדומות – הרהור על נשיות וסביבה", שאוצרת ד"ר קציעה עלון, ושתעסוק בזווית הפמיניסטית למושג הנעליים באמצעות מגוון עבודות העוסקות בהן - נעליים פצועות או פוצעות, רגליים יחפות, טקסי ריפוי וקשר לאדמה.  

בין האמנים המשתתפים בתערוכה: חיה גרץ- רן, אתי אברג'ל, שולה קשת, ורד ניסים, דרור אוסלנדר, מירב הימן, נורית ירדן, פריד אבו שקרה. בערב הפתיחה יוצגו גם ציורים מן המזרח הרחוק, כשהם פרושים על האדמה.

אבל באנו גם לקנות, אז בין המעצבים אפשר יהיה למצוא את: אימומה, שומייקר, Olive Thomas,  ליאורה פרס, אחת אחת, The Shoe Story, בוטיק שושו, קאלה, Phigo, רוני קנטור, ג'יפה, Nouvean riche dog, ויקה אקסלרוד, Fly London, ו- feivue של ANNA K.

כל המעצבים יעניקו הנחות של 20% על קולקציות החורף החדשות והנחות של 30-50% על קולקציות הקיץ החולף. המחירים ינועו בין 200-1200 שקל. 

שופוני, נמל יפו, האנגר 2. יום ה' 5/11 – 16:00-23:00, יום ו' 6/11 – 10:00-19:00, שבת 7/11 – 10:00-22:00. עלות כניסה: 10 ש"ח. חלק מההכנסות יתרם למרכז נא לגעת לחירשים ועיוורים בנמל יפו.
צילום: דרור בן נפתלי
צילום: דרור בן נפתלי

צילום: מתוך התערוכה
חיה גרץ רן, נעליים אדומות צילום: מתוך התערוכה

צילום: דרור בן נפתלי
צילום: דרור בן נפתלי
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים