איזי ג'ט מציעה: טיסה לבאזל בכ-36 יורו לכיוון

חברת הטיסות המוזלות תשיק קו טיסה בין תל אביב ובאזל במחיר של החל מ-35.99 יורו לכיוון, החל מדצמבר בשנה. החברה תוסיף גם טיסה שבועית לנמל התעופה לוטון שבלונדון

ענת שיחור-אהרונסון | 19/8/2010 12:12 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
 
טסים בשיטת הלואו-קוסט: ככל שמקדימים להזמין, המחיר נמוך יותר
טסים בשיטת הלואו-קוסט: ככל שמקדימים להזמין, המחיר נמוך יותר  צילום: יח''צ

חברת הטיסות המוזלות איזי ג'ט, שהתחילה את פעילותה בישראל בסוף השנה שעברה, הודיעה היום כי תשיק קו טיסה בין תל אביב ובאזל, ותציע מחיר של החל מ-35.99 יורו לכרטיס בקו זה (לכיוון אחד).

איזי ג'ט, שהיא חברת התעופה הגדולה בבריטניה, תפעיל את שלוש הטיסות שבועיות מתל אביב לבאזל החל מ-5 בדצמבר השנה, והן יתקיימו בימים ראשון, שלישי וחמישי. 

עלות טיסה מתל אביב לבאזל תחל מ- 35.99 יורו ומבאזל לתל אביב - 38.15 יורו. הטיסה תצא מתל אביב בשעה 13:40 ותגיע לאבזל בשעה 17:20. הטיסה מבאזל תצא ב- 07:55
ותגיע לתל אביב בשעה 12:55.

סופי דקרס, המנהלת המסחרית של איזי ג'ט אמרה: "אנו שמחים להרחיב את שירותינו בישראל ולהציע ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר ליעדים אטרקטיביים כמו לונדון, ז'נבה ובאזל".

בנוסף, הכריזה היום איזי ג'ט על הוספת טיסות בקו תל אביב - לונדון והחל מ-1 באוקטובר היא תטוס לשדה התעופה לוטון שבלונדון מדי יום, כלומר שבעה ימים בשבוע במקום שישה ימים בשבוע עד כה. החל מה-30 באוגוסט 2010 איזי ג'ט תפעיל ארבע טיסות שבועיות לז'נבה.

כרטיסי טיסה מוזלים של איזי ג'ט ניתן להזמין באתר החברה הפועל לפי שיטת הלואו קוסט, כלומר - ככל שמזמינים מוקדם יותר, כך המחירים נמוכים יותר.
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_leisure/tourism/ordering_new_2/ -->