צפונית: על הקולקציה של יפית אוחיון

הכירו את המעצבת יפית אוחיון שהגיעה הישר מעפולה. היא אמנם מעין עצם בגרון של תעשיית האופנה המתנשאת, אבל יש לה עוד דרך ארוכה בשביל להוכיח את עצמה

איתי יעקב | 16/12/2010 8:36 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שמלה של יפית אוחיון
שמלה של יפית אוחיון גיגי בן ארצי
"השמלה הזו בדיוק חזרה מצילומים עם יעל בר זוהר", מצביעה יפית אוחיון על שמלת ערב נאה בצבע ורוד-ניוד בחנותה בתל אביב. חוג לקוחות נוצץ, מערך יחסי ציבור אגרסיבי שחוגג על סיפור "המעצבת מעפולה שהגיעה אל העיר הגדולה", ידידות עם סטייליסטים כמזל חסון וראובן כהן ("יש לנו את אותו ראש") וגזרות שעושות חסד עם גוף האישה - מעצבת האופנה יפית אוחיון היא קטע.

עצם בגרון שגרם לשיעול ממושך בקרב הקולגות האפרוריות מגן החשמל, שהרימו את האף כשנכנסה למתחם לפני פחות משנתיים. אבל עם כל הכוונות הטובות, נדמה שנכונה לה עוד עבודה רבה. על הקולבים בחנות גיבוב של דגמים: החל מחולצות שיפון דקיקות וחושפניות מעוטרות צווארונים מעוטרים פייטים שרכשה בסטוקים ישנים בנצרת, ועד לשמלות נאות בשילובי צבעים שחביבות בעיקר על אושיות כמיה דגן ואגם רודברג ("אנחנו מכירות מהצפון").

הפריטים נחמדים, אבל התחושה היא שאין באמת קולקציה, אלא אוסף לא מפוענח של פריטים - חלקם נאים, חלקם נאים פחות - שהתאגדו על הקולבים ללא חשיבה מקדימה. לאוחיון פוטנציאל גדול להשתלב כאחת ממובילות שוק האופנה המקומי. בחירת בדים באיכות טובה, דילול הפסאדה היחצנית ותפירה ברמה גבוהה יותר - ודאי יתרמו למהלך זה.

טווח מחירים: חולצות, 450-300 שקל; מכנסיים, 500-300 שקל; חצאיות, 700-300 שקל; ז'קטים, 650-400 שקל; שמלות, 2,800-700 שקל. להשיג בלבונטין 1, תל אביב, טל 03-5664227. הרב לוין 2, עפולה, טל 04-6400077.
גיגי בן ארצי
שמלה של יפית אוחיון גיגי בן ארצי

גיגי בן ארצי
עיצוב של יפית אוחיון גיגי בן ארצי

גיגי בן ארצי
עיצובים של יפית אוחיון גיגי בן ארצי
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_leisure/fashion/ordering_new_1/ -->