שקר החן, הבל היופי: הפקת אופנה עם חן יאני

חן יאני, חזרה מצילומים בניו יורק ענוגה ורכה מתמיד. כאן היא מציגה מראה שכבות עדין ונעים. כל מה שצריך כדי להילחם בקיץ שמשתולל בחוץ

צילום: אסף עיני, סטיילינג: מעין גולדמן | 18/6/2011 11:26 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אחרי חודש של צילומים בניו יורק, סוג של קאמבק לדוגמנות בינלאומית, חזרה חן יאני ישר לפרמיירה של "נמס בגשם", סרטו החדש של דורון ערן. יאני מגלמת שם את אסף, צעיר טרנסג'נדר, ועוברת איתו את הגלגול.

"זה סוג של תהליך שמעורר שאלות", היא אומרת, "איזה מין אישה הוא רוצה להיות. מבחינתי זה היה תפקיד מורכב ומאתגר, את מגלמת דמות שנאבקת על זכותה להיות אישה. זה סרט על זהות, על שונות, על קבלה, על סגירת מעגל עם המשפחה. אסף הוא מישהו שהלך עם הדילמה המגדרית שלו עד הסוף, והוא דמות מאוד מרשימה. התוצאה, מבחינתי, היא סרט שחשוב שכל הורה להומו, לסבית או טרנסג'נדר יראה. אני שמחה שמילאתי את התפקיד הזה".

כשאתה טרנסג'נדר, היא מבהירה, המשחק עם בגדים הוא כבר לא משחק, והפריווילגיות שהיא מכירה מחיי הזוהר, מהדוגמנות, מהמשחק, הופכות להיות עניין של הצהרה. "אני לקחתי את התפקיד למקום של להיות מי שאני".

סטיילינג: מעין גולדמן, איפור נירית הירשמן ל"לנקום", שיער אוהד דגן, דוגמנית: חן יאני ל-MC2 ולזוהר יעקובסון. חנויות: הלגה עיצובים, ה' באייר 12; ורנר, אלפסי 33 ודיזנגוף 216; אניגמה, ה' באייר 34; רובי סטאר, עמיעד 13; דה בראנץ', גורדון 17 - תל אביב; Hope, אוסישקין 58 רמת השרון; קניון רננים רעננה, וב-Olla קניון שרונים, הוד השרון; בן זייגר, שנקר, מתוך הקורס עיצוב לתעשיית המוזיקה; אודליה ארנולד odeliarnold@gmail.com. רשתות: שרון ברונשר, דיזל, H&M.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_leisure/fashion/ordering_new_1/ -->