רוברטו קוואלי יתארח בשבוע האופנה בתל אביב

לצד בתי אופנה ישראלים תיערך בשבוע האופנה של תל אביב שיתקיים בנובמבר, תצוגה של מעצב העל רוברטו קוואלי

nrg סגנון | 22/6/2011 10:13 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
יגיע לבקר. רוברטו קוואלי
יגיע לבקר. רוברטו קוואלי רויטרס
מעצב האופנה רוברטו קוואלי יהיה אורח הכבוד באירוע שבוע האופנה, שיערך לראשונה בתל אביב. במסגרת השבוע, שיתקיים בין 21 ל-24 בנובמבר, תיערך תצוגת אופנה של בית קוואלי שתופק במיוחד וכן תצוגות של מעצבים ישראלים.

- הצטרפו לעמוד הפייסבוק של סגנון

"תל אביב היא אחד ממוקדי התיירות האטרקטיביים ביותר והיא עומדת בשורה הראשונה עם בירות העולם הנחשקות", ציין מוטי רייפ מחברת "אבוט רייפ המאירי", שעומד מאחורי היוזמה יחד עם סמנכ"ל אגודת האופנה והטקסטיל בישראל, אופיר לב. "'שבוע האופנה תל אביב' ייתן במה ברמה בינלאומית למעצבי האופנה בעיר.
אנו נביא את האופנה בתל אביב לשורה הראשונה של אירוע האופנה בעולם.

מארגני האירוע, שיערך בהשקעה כוללת של כשבעה מיליון דולר, מקווים שהוא יביא לאזור עיתונאי אופנה מובילים מהעולם, ויסייע למערך ההסברה של ישראל.

שבוע האופנה המתוכנן הוא הראשון שמתקיים בישראל מאז שנות השמונים. עוד לפני קום המדינה נערכו כאן אירועי אופנה עם אנשי תעשייה שהגיעו מכל העולם, והחל משנות השישים היה ניתן לראות בו נוכחות של חברות כמו "גוטקס", "בגד עור" ו"ניבה". בשנות השמונים היו מגיעים לאירועים אורחים מרשתות אירופאיות ידועות שהתעניינו ברכישת פריטים מהארץ. בשנים האחרונות, נסיונות של רייפ עצמו ומפיקים נוספים לא צלחו, בעיקר כתוצאה מבעיות הקשורות לתקשורת הישראלית.
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_leisure/fashion/ordering_new_1/ -->