נתב"ג מרענן כוחות: חנויות חדשות בדיוטי פרי

רשות שדות התעופה מחדשת את מגוון חנויות הדיוטי פרי ותפתח דוכנים לטיפולי יופי וציפורניים, מסעדות ואפילו פאב

מאת נורית קדוש | 12/7/2011 10:34 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
בקרוב יורחב מבחר המוצרים שתוכלו לקנות בדרך לחופשה בחו"ל. עם תום תקופת הזיכיון של תכשיטי ה. שטרן, של שעוני סקאל שטרן ושל אופנת הספורט של ריצ'רדסון ו-MGS בדיוטי פרי נערך נמל התעופה בן גוריון להחלפת המפעילים.

ל"עסקים" נודע כי במסגרת תוכנית פיתוח מסחרית חדשה בטרמינל 3 בנתב"ג ישונה תמהיל חנויות הדיוטי פרי, ורשות שדות התעופה תפרסם מכרזים מסחריים חדשים בתחומי פעילות שעד כה לא היו קיימים בשדה התעופה.
בדרך לטיפול פנים?
בדרך לטיפול פנים? יהונתן שאול

ברשות שדות התעופה לא מסתפקים בחנויות התכשיטים ובאופנת ספורט, המניבות מחזורי מכירות של כ-600 מיליון שקל בשנה, ומתכוונים להציע דוכנים לטיפולי יופי מהירים, פאב ומסעדות שונות.
בין המכרזים החדשים שמפרסמת הרשות נכללים חנויות ודלפקים למכירת תכשיטים ושעונים, שהפעילו בשנה החולפת ה. שטרן וסקאל שטרן, והיקף מכירותיהן שם עמד על כ-480 מיליון שקל.

מכירות מוצרי ספורט, שהתקיימו עד כה בחנות גדולה בדיוטי פרי בלבד, יתרחבו גם למרכז המסחרי "שחקים" בטרמינל 3, שתוקם בו חנות קטנה יותר. החנות הנוכחית הניבה ב-2010 מכירות שהסתכמו בכ-110 מיליון שקל, וההערכות הן כי פתיחת חנות נוספת תגדיל מחזור זה.

רשות שדות התעופה זיהתה פוטנציאל באחד השירותים שהפך לאחרונה לחלק אינטגרלי במרבית הקניונים - דוכני מריחת הלק. הרשות מפרסמת מכרז להקמת דוכני טיפוח לממתינים לטיסה, ובהם יוצעו שירותי מניקור ובניית ציפורניים וכן טיפולים קוסמטיים נוספים, כמו טיפולי פנים,
עיצוב גבות ועוד. אחת החברות שעשויות להתמודד במכרז היא רשת לקה, אחת הרשתות המובילות בתחום בקניונים.

דוכני הטיפוח מצטרפים לשורת מכרזים בתחומים חדשים דוגמת מסעדת סושי, מסעדת גלאט כושר, פיצה האט, חנות אביזרי אופנה ופאב. במכרז החדש, שמיועד לתקופה של 7 שנים וכולל אפשרות הארכה בשנתיים נוספות, רשאיות להשתתף גם חברות בינלאומיות העומדות בתנאי הסף.

באג מרחיבה את ההיצע

מלחמת המחירים מתעצמת גם בענף החשמל: זכיינית מוצרי החשמל בדיוטי פרי, באג, מגייסת את שער הדולר הנמוך, ועם פתיחת עונת הנסיעות מרחיבה את מגוון המוצרים הנמכרים ב-200 דולר, שעולים כעת כ-680 שקל.

"בשל הפטור ממכס שמוגבל ל-200 דולר לאדם, צלילת שער הדולר מתבטאת בהנחה ישירה ללקוח. רק לשם השוואה, ביולי 2010 עמד שער הדולר על 3.85 שקלים, לעומת שערו היום - 3.4, כלומר, מדובר בירידה של קרוב ל-12 אחוז, שהם 90 שקל פחות ללקוח במוצרי 200 דולר". אומרת נירית מודן, מנכ"ל רשת באג.

ירידת שער הדולר הביאה את באג להרחיב את המגוון בעשרות מוצרים נוספים בניסיון לגרום ליוצאים לחופשה לדחות את קניית מוצרי

החשמל להגעתם לדיוטי פרי.

בהשוואת מחירי מוצרים בין באג בדיוטי פרי לבין רשתות, המופיעים באתר השוואות המחירים זאפ, לדוגמה, ניתן למצוא פערים של עשרות אחוזים: מצלמת וידיאו סוני SX15 המוצעת בזאפ ב-1,115 שקל לכל הפחות זולה ב-435 שקל בדיוטי פרי. מחירו המינימלי של מיקסר מורפי ריצ'רדס מדגם 48971 בזאפ הוא 1,292 שקל , ואילו בדיוטי פרי מחירו 680 שקל.

עוד מציעה באג מערכת של תחנת עגינה ורמקולים לנגני iPod ולמכשירי iPhone של חברת הרמן קרדון מדגם Go&Play ב-200 דולר, לעומת 1,999 שקל - מחירה בסניפי באג בארץ.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''תיירות בארץ''

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_leisure/tourism/ordering_new_1/ -->