גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


תשכחו מפרידמנים ובובלילים

הפרידה של האמדורסקים הופכת קשה לעיקול, הירשזון מפרד את ההתעלפות בבית המשפט בארוחה מעלפת במסעדת יוקרה ומה מסתמן כסכסוך התורן בבית האח הגדול? ליאורה סוגרת סופשבוע

סופ
ליאורה | 28/2/2009 9:35 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
◄ כשאסף ומיכל אמדורסקי החליטו לפרק את החבילה הם הקפידו לשדר שהם ימשיכו להיות חברים טובים כמו צמד דודאים. אבל עכשיו מתברר שמיכל היתה צריכה לפנות להוצאה לפועל כדי לגבות את הכספים שלדעתה מגיעים לה.

ליאורה, עיתונאית שקדנית שכמותה, מצאה בתיק שמספרו 0133679584 בקשות לעיקולים שהגישה מיכל. אסף דורש שם בתגובה שיש לעכב את ההליכים בטענה שאין להוצאה לפועל סמכות להתערב בסכסוך.

עו"ד עינת טירר, בשם מיכל:
"ללקוחה שלי אין שום כוונה לנהל את ההליכים מעל דפי העיתון ובכל מקרה היא בטוחה שהצדק ייצא לאור‭."‬

עו"ד מאיר בר-מוחא, בשם אסף:
"למיטב ידיעתי, כל טענותיה בוטלו והתיק נסגר. מעבר לכך, אני נאמן לקו שלי לפיו איני מוסר תגובות מפורטות על מיוצגיי‭."‬

◄ ברביעי השבוע נישא ח"כ זאב אלקין, מקום 21 בליכוד, לחברתו מריה, זו ששימשה כעוזרת האישית שלו ושבשבילה הוא עזב את אשתו רינה וילדיו. זה לא היה מעניין כל כך אם מנכ"ל הכנסת, אבי בלשניקוב, לא היה דורש בזמנו מאלקין לפטר מיד את בת הזוג הפרלמנטרית.
מיכל ואסף. קשים לעיקול. צילום ארכיון:
מיכל ואסף. קשים לעיקול. צילום ארכיון: אמיר מאירי


אלקין, מזל טוב. שלחתם הזמנה מיוחדת לבלשניקוב?
"למה נראה לך שזה מעניין? זה אירוע פרטי‭."‬

כן, אבל משלם המסים שילם את המשכורת של אהובתך.
"דברי עם הדוברת שלי‭."‬

העוזרת (החדשה):‬
"אני דורשת ממך לא לכתוב מילה ולא לנסות לשלוט לנו על רשימת המוזמנים. זה לא עסק שלך. התקשורת בחוץ. הכלה לא רלוונטית וכל החתונה הזו לא רלוונטית עבורך‭."‬

◄ במסיבה של קדימה לרגל השבעת הח"כים החדשים ביום שלישי, הסבירה רוחמה אברהם למה כדאי ללכת לאופוזיציה והביאה כדוגמה את הליכוד, שבין הישגיו בשבתו מחוץ לממשלה - המינוי של משה קצב לנשיא המדינה. "גם כן הישג‭,"‬ אמר לה רוני בר־און. שאר החברים היו פחות מנומסים.

אברהם ועופר הירשזון. ארוחה מעלפת.
אברהם ועופר הירשזון. ארוחה מעלפת. תצלום: נועם וינר


◄ יומיים אחרי שהנאשם בפלילים אברהם הירשזון התעלף במהלך עדותו באולם של השופטת ברכה אופיר-תום וגרם לה להכריז על הפסקת הדיון, הוא נראה לחלוטין לא מעולף במסעדת יוקרה במתחם מנדרין בחברת בנו עופר. מעניין למי הוא יגיש את הקבלות.

◄ משה ליאון, האיש הכי מועמד בישראל, נסע לטראק של שבועיים
בפיליפינים עם חברו דב איכנוולד, מנכ"ל הוצאת "ידיעות אחרונות‭."‬ במסגרת ההתנתקות, גם הפלאפונים שלהם לא זמינים.

◄ סטף ורטהיימר וחברתו לחיים לין הולסטיין עברו לדור במשכנות סטף בכפר שמריהו.

◄ ביום חמישי השבוע חגגו 15 מחברותיה הטובות של מיכל ינאי את פרידתה מהרווקות.
בוסקילה. תתפסו מרחק. צילום ארכיון:
בוסקילה. תתפסו מרחק. צילום ארכיון: צילום ארכיון: בייגל


◄יוסי מילשטיין אקס ארקדי גאידמק, ומאיה בוסקילה, אקס רוברטו ואקס צבא ההגנה לישראל, לוהקו לגרסת הסלבס של "האח הגדול‭."‬

מה שמפיקי התוכנית לא לקחו בחשבון זה שהשניים מסוכסכים ביניהם עוד מימי עיר האוהלים שהקים גאידמק בזמן מלחמת לבנון השנייה. לידם, שפרה ובובליל הם אח ואחות.

מילשטיין:
"די, לא נמאס כל הזמן לעסוק בלכלוכים האלה‭."?‬

לא. אבל לפחות אני משלמת מס הכנסה.
"על דבר אחד אני יכול לברך, שטלפונים מטרידים שלך ושל כמוך יישללו ממני בחודש הקרוב‭."‬

◄ ארי פולמן לא זכה לרקוד ואלס אחרי טקס האוסקר. עכשיו הוא ישמח לגלות שעמיאל חדד, שמוכר בעיקר כאחיה של הזמרת הלאומית שרית, שלח השבוע בתפוצת נאט"ו מייל תחת הכותרת "הסרט ואלס אם בשיר באורך מלא" וצירף לינק לצפייה בסרט. הפרת זכויות היוצרים ושגיאות הכתיב במקור.

◄ מסגרת הקיצוצים הודיעו בערוץ הספורט לשדרנית עדי גלסקא שלום ולא להתראות. בן הזוג של גלסקא, הכדורגלן לשעבר אלי אוחנה, הבליג על העלבון וימשיך לפרשן בערוץ. גלסקא: "מה את רוצה ממני, תפני לערוץ הספורט, אני לא פיטרתי את עצמי‭." ‬

◄ בשבוע שעבר ארגנו כמה פעילים מסיבת סיום לעובדי מטה הבחירות של מפלגת העבודה באיזו מסעדה נחשבת בתל אביב. ברגע השיא של הערב הגיע אהוד ברק להרים כוסית ולהודות לאנשי הקמפיין על העבודה המצוינת והכישלון הצורב.

◄ שמואל סלבין, שהפעם האחרונה ששימש כמנכ"ל משרד ראש הממשלה הייתה בזמן יצחק שמיר, ישב ביום שישי שעבר בבית קפה אנג'ל בירושלים ובקולי קולות סיפר לבן שיחו מהסלולרי ולכל היושבים סביבו שביבי מת שהוא יחזור להיות המנכ"ל ואם הוא רוצה לשלוט באמת במדינה הוא חייב לקחת אותו.

סלבין:
"אני לא מדבר דברים כאלה ולא אמרתי דברים כאלה מעולם. אני לא מכריח אף אחד לקחת אותי לשום תפקיד‭."‬


◄רוני מאנה לא מתכוון לוותר על ליטרת הבשר שלו. ב-4 בינואר הוא היה אמור לקבל מגאידמק שמונה מיליון שקלים על עסקת טיב טעם, אבל המועד חלף עבר לו וכסף אין. מאנה הגיש לבית המשפט תביעה על קיום הסכם, והדיון יתקיים באפריל.

שואו מי דה מאנה. צילום ארכיון:
שואו מי דה מאנה. צילום ארכיון: אמיר מאירי


◄ בטוח שכמה קוראות נאמנות של המדור ישמחו לדעת שדפנה שחר, אקס עודד קטש, ואבנר קופל עושים את זה יחד.

אבנר קופל:
"נו באמת. כל שבוע את מביאה אותה בסיפור אחר‭."?‬

מה רע בדפנה שחר?
"לא רע בה כלום אבל זה ברור לך שאת כל הזמן עושה ביזיון, אם לא לך אז לאנשים מסביב. אני בחיים לא אומר לאף אחד מה ומי לכתוב‭."‬

ראיתי תמונה ואתה יודע שתמונה אחת שווה אלף מילים.
"אם ראו אותנו באירועים של מנהלת הליגה בכדורסל אז את כבר עושה מזה זוג? היו שם עוד אנשים אבל כפרה, את ילדה גדולה ואדון לעצמך. תכתבי מה בראש שלך‭."‬

◄ יעל דיין חגגה 70 בדירתה ברמת אביב. אורחי הכבוד היו שמעון פרס וכלבת הבית זיזי. שניהם נדחפו לכל התמונות.

◄ בניגוד לבוקי נאה, שסירב למפיקי "האח הגדול" כדי לא לנטוש את הכוח רמת גן לבדה במאבק ההישרדות בליגת העל, עדי נוימן כן אמרה כן לווילה וגם למגזין "אסקוויר‭,"‬ שצילם אותה לגיליון מרס בפוזה נעדרת כסות שלא משאירה הרבה מקום לדמיון. כדאי לבוקי לשקול לקנות כמה עותקים לשחקני הכוח, אולי זה יגביר אצלם את האון.

ופעם האחרונה מבית הסלב: שמועה מבהילה טוענת שגם דודו טופז יהיה בין דיירי הבית. והחברים של כוכי מרדכי רצו לעשות לה מסיבת ענק רגע לפני הצילומים, אבל היא הטילה וטו.

◄ משה דץ, פלוס שני ילדים, עשרים חברים וכבשה שושנה אחת נוסעים ללונדון. ביזנס ופלז'ר: שתי הופעות בפני ילדי היורדים הישראלים ובילויים לכבוד יום ההולדת שלו.

◄ אחד מאירועי הקפה הספרותי ביריד הספרים הבינלאומי בירושלים קיבל תפנית דרמטית כשיוכי ברנדס, התרגזה על הגר ינאי, אחרי שזו שאלה אם היא רואה את עצמה כאישה דתיה. ברנדס אמרה לה: "את לא תשאלי אותי על דת‭."‬

ברנדס, היה תאקל?
"תראי, אני לא חושבת שזה תאקל; זה הבדלי סגנון. הקהל התעניין מאוד. אני אוהבת לבוא לאירועים ספרותיים. אני מדברת מהר וגם על זה היא ירדה עלי‭."‬

יכול להיות שהיא מקנאה?
"אני לא רוצה להיכנס לזה. אני רק יודעת שבאירועים ספרותיים אני אוהבת לדבר ואפשר להגיד כל דבר, אפילו את המסרים הכי חריפים, בצורה נעימה. הסגנון של הגר תקיף תוקפני. נדהמתי. היתה לי תחושה לא נעימה אז הכנסתי לה. אולי הייתי צריכה להתעלם. היא שאלה אותי איך אני מגדירה את עצמי בצורה דתית ועניתי שזה לא העסק שלה‭."‬

אז היא סופרת סת"ם?
"אני לא אגיד עליה מילה כזו. היא אישה מעניינת אבל יש לה סגנון בוטה. אחר כך ניגשתי אליה. היא אמרה לי, 'אני מראיינת מנוסה, צריך להיות פרובוקטיבית‭.'‬ היא תכננה הכל מראש‭."‬

הגר ינאי, צריך להיות פרובוקטיבית?
"לא היה ולא נברא. אני מצטערת. אני מאוד עסוקה‭."‬

הגר ינאי. העיקר שהכריכה עבה.
הגר ינאי. העיקר שהכריכה עבה. צילום: יח''צ

◄ הפנקס פתוח והיד רושמת. אלי ישי הקפיד לבדוק מי הלך לאירוע פדיון הבן של נכדו של אריה דרעי, שאליו הוא לא הוזמן. הוא רשם לעצמו שהשר אריאל אטיאס הוזמן ואף נכח.

דובר ש"ס, רועי לחמנוביץ‭:
"חס ושלום. יתרה מזאת, לחתונת בתו שהתקיימה לפני כשנה הזמין ישי את אריה דרעי להגיע וזה לא הסתייע בידו של דרעי. אלי ישי לא ניהל ולא ינהל פנקסות‭."‬

◄ חברת הכנסת החדשה אורלי לוי כיכבה בגיליון האחרון של "ניוזוויק‭,"‬בכתבה שנשאה את הכותרת "מן המסלול לכנסת‭."‬ בכתבה צוטט אתגר קרת שאמר על בחירתה: "זה כמו שאצלכם היו בוחרים את פאריס הילטון לקונגרס‭."‬

לקרת היו מילים טובות גם על אביגדור ליברמן: "הוא הקוזאק שלנו. בא לעיר, שורף, אונס - ומסתלק‭."‬ לוי, במחווה נאמנה לליברמן ובתשובה מאוד מנומקת, אמרה בתגובה: "הוא לא באמת כזה‭."‬

לוי. מתה כבר להיפגש עם הסנטורית פאריס.
לוי. מתה כבר להיפגש עם הסנטורית פאריס. צילום:עמוס בן גרשום לע''מ

◄ אפרופו ליברמן, יוליה שטראים, שתמכה בו מאז הקמת ישראל ביתנו וקיבלה כצ'ופר את סגנות ראש עיריית חיפה, כבר מדברת בקול רם על כך שבבחירות הבאות ליברמן יהיה ראש ממשלה ואילו היא כבר תהיה ראש העירייה חיפה. יונה יהב משקשק.

◄ בג"צ הודיע השבוע לאיש העסקים עדי ז'ורבין, המו"ל של עיתון הצרכנים "אובייקטיבי‭,"‬ שתודה רבה אבל בית המשפט לא אובייקטיבי. ז'ורבין, שהורשע בעבירות של הטעיית צרכנים לאחר שהתברר שהמגזין שלו נהג לתת את תו "אובייקטיבי קובע" עבור סכומים גבוהים, נענש בשישה חודשי מאסר על תנאי ובקנס של 160 אלף שקל.

בצר לו הוא הגיש בג"צ בדרישה להעמיד לדין את שנואת נפשו גלית אבישי, מנכ"לית ארגון "אמון הציבור‭,"‬ על עבירות דומות. בית המשפט שלח אותו הביתה.

◄ שולה זקן בישרה לכל מיודעיה שהיא נוסעת להשתטח על קברו של הרבי נחמן באומן, והוסיפה שכל מי שמעוניין בברכה שישלח לה את שמו ושם אמו. צדקת. שאו גם אתם ברכה. שבת שלום.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

ליאורה

צילום:

המדור המיתולוגי של מוסף סופשבוע מגיע לרשת. הרכילות הכי חמה והכי מושחזת בגזרת האלפיון העליון, בשלולית הברנז'ה, במסדרונות הפוליטיקה ובשואו ביז.

לכל הכתבות של ליאורה
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים