ציפי חוטובלי משוחררת

תם הרומן הצבאי של ציפי חוטובלי: הח"כית הלוחמנית איחלה לחייל הצמוד שלה בהצלחה. לעומתה, הבת של ריקו שירזי הולכת על כל החופה. ליאורה סוגרת סופשבוע

סופ
ליאורה | 27/6/2009 8:14 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
* אשת תקשורת ידועה ומוערכת, שניהלה חיים סטרייטיים לחלוטין, כולל נישואים, לידות וגירושים, הפתיעה את כולם ויצאה מהארון.
.
. 

* אולי בגלל שהחרם רוקן למחצה את המסעדה, הסועדים בקנטינה יכלו להקשיב בשבוע שעבר לשיחה אקראית בין שמוליק הספרי, יוצר "פולישוק", ל חנוך דאום, המשנה למנכ"ל רשת וחבר של שרה. על הפרק: סדרה דרמטית חדשה מבית היוצר של הספרי.

אליך חנוך.
"מה, את כתבת לענייני ברנז'ה?".

כשצריך אני עושה גם פאנלים.
"'פולישוק' היא אחת הסדרות הטובות ואמרתי לו שהוא חייב לעשות המשך. הוא אמר שאין לו כוח".

מאיה קרבט, דוברת קשת, חוששים לאבד את הספרי?
"אני אחשוב על משהו מצחיק ואחזור אלייך".

* אגב, הזעם שעוררה התקרית בקנטינה לא הפריע לצביקה פיק לבלות במקום בערב חמישי שעבר, ולעזוב רק באחת וחצי בלילה, אחרי סבב נשיקות עם כמה בלונדיניות יותר צעירות משירה.

* ציפי חוטובלי נפרדה מהחבר האחרון, קצין בצבא הקבע. אולי עם אובמה ילך לה יותר.

* צהובים זה לזה: סערה פרצה בדיון של ועדת הכנסת שדנה בחוק ההסדרים. העילה: ויכוח על הסוגיה המהותית האם יותר לאחיות בתי החולים לרשום לפציינטים כדורים משתנים.

כשחברי הוועדה ביקשו הסבר מהיועץ המשפטי של משרד האוצר, הוא אמר להם שהשינויים ברוטינת הפיפי יעלו את היוקרה של מקצוע הסיעוד.

בתגובה, ח"כ ד"ר אחמד טיבי, גינקולוג במקצועו, הרים קול צעקה: "לא ידעתי שכדורים משתנים מעלים את האטרקטיביות של האחיות".
חוטובלי. פשה את המדים.
חוטובלי. פשה את המדים. צילום: פלאש 90

ח"כ נסים זאב חתם בפאנץ' ליין משלו: "אני לא מאמין לאף אחות. רק לאחותי". ואחר כך הם יגידו שאין להם אחות.

* קבלו קצת אור באפלת העולם התחתון: שירן שירזי, הבת של ריקו, תינשא ב-1 באוקטובר לבחור טוב מחיפה.

שירזי: "אוי נשמה, עשי לי טובה, אני לא מרשה לפרסם את זה. כל העולם רוצה לפרסם את זה.

אל תפחדי, אני לא אעשה לך עין רעה.
"לא כפרה. התקשרו 300 כתבי רכילות ויש עוד כמה חודשים. אני מבטיחה לך שאת תהיי הראשונה. כרגע אנחנו לא רוצים שום פרטים, בשביל מה לפתוח לאנשים את העיניים".

* בזמן שהמשטרה מתלוננת על היעדר תקציבים ומחסור בכוח אדם, הצליחו להתארגן שם על יום כיף למפכ"ל ולניצבים בספא כנען בצפת. במהלך היום נרשמה אכזבה מובנת, כשהקצינים חשקו במסז' והתברר להם שבמקום אין מסז'יסטיות אלא רק מעסים ממין זכר.

שירן שירזי. בדרך לחופה.
שירן שירזי. בדרך לחופה. צילום: יחסי ציבור

אבל המפכ"ל הפגין נחישות, ובכנען מיהרו להזעיק מישהי מספא מתחרה שניגשה מיד לעבודה מאומצת על גופו של דודי כהן ואף זכתה לטיפ של 50 שקל.

* רפי יפה, דובר משטרת ישראל, יד ענוגה היתה לה? "גם אני הייתי שם". ואיך היה? "כולם הזמינו מסז'ים ואין לי מושג מי עשה מה למי. לא הסתכלתי אם זה גבר או אישה שעיסו את המפכ"ל. זה אישי ופרטי כמו לכל אזרח".

* העיתונאית אורלי אזולאי הגיעה לארץ כדי לקדם את יצירתה האחרונה על הנשיא אובמה, כשהיא מאובזרת בתכשיט חדש: בעל. קווים לדמותו: ראש משרד תחנת הרדיו של סי?בי?אס בוושינגטון, שהיה נשוי בעבר לישראלית.

* יואב וספיר פופשדו חגגו בת מצווה לבתם נועה. כדי לעשות כבוד לסבתא, לא הוזמנו סיגל גרוס, האקסית של פפו והנוכחית נטלי עטיה.

* ארקדי גאידמק
כבר ידע כמה מפלות משפטיות, שלהן הגיב בדרך כלל בהחלפת עורכי הדין שלו. אבל התבוסה שספג השבוע היתה מצערת במיוחד: גאידמק פנה לבית המשפט המחוזי בדרישה להקפיא את התביעה שהגיש נגדו איש עסקים הונג קונגי בטענה שהעניין נתון בהליך בוררות.

בנוסף הוא ביקש הארכת מועד להגשת כתב הגנה. שתי הבקשות נדחו וגאידמק מצא את עצמו ללא כתב הגנה במועד שנקבע. הטעות הזאת עלולה לעלות לו בכמעט מאה מיליון שקל.

* בצר לו פנה גאידמק לבית המשפט העליון וביקש זכות לערער. השופט סלים ג'ובראן דחה את הבקשה בנימוק שגאידמק עשה דין לעצמו בניהול השגוי של המשפט. ברוסית קוראים לזה: זבש"ו.

* מסר לכל חברותיה של ליאורה המחפשות שידוך הולם: בובי רקנאטי, נצר לשושלת הבנקאים המפורסמת, עזב את הבית בז'נבה.

* המבצר העצום ששלום דומרני בנה לעצמו ביישוב היוקרה עוצם עושה בעיות למדינה. לפני מספר חודשים נעצר דומרני בחשד שפוצץ את הצורה למחסל אבנר הררי. דומרני שוחרר למעצר בית עם אזיק אלקטרוני אבל מהמוקד שמפעיל את הפיקוח דיווחו שהאזיק לא משדר. דומרני טען להגנתו שהסיבה לחוסר הקליטה היא שהבית בנוי מבטון עבה במיוחד.

* סייר של המוקד שביקש לבדוק את התקלה, נתקל באחוזה מסוגרת ואינטרקום מנותק. כשהמדינה קבלה על כך שלא ניתן לפקח עליו הורה השופט המחוזי צבי גורפינקל לדומרני לאפשר לסייר של מוקד הדיווח לבוא לבקר אותו מדי שש שעות.  

במוקד סירבו והודיעו שזה תפקידה של המשטרה. אלא שגם המשטרה סירבה בנימוק שביקורים כאלה עולים כסף ולא ייתכן שחשוד בעבירות יפרנס את אנשי החוק. בסופו של דבר קיבל בית המשפט העליון את ערעור המדינה והודיע כי זה תפקידו של דומרני לדאוג לרצות את מעצר הבית שלו.

לליאורה יש הצעה חלופית: להצטרף לאסי דיין בפונדק של כושי רימון בערבה.

* משה בדש, פעם ראש תשלובת פיקנטי עם חלומות להגיע לכנסת והיום איש עסקים לשעבר עם חובות לכל העולם, ספג השבוע מהלומה כואבת במיוחד.

במסגרת מאמציו להילחם בכל אלה שלטענתו חברו לחסל את אימפריית הסלטים שלו, הוא תבע בסכום של מאות מיליונים כמה מהחברות הגדולות במשק, בהן אסם, תנובה, טמפו, טרה, חוגלה ואפילו תה ויסוצקי. התביעה נמחקה עקב אי תשלום אגרה ובדש חויב לשלם 7,000 שקל עבור כל עורך דין שהופיע בתיק, ויש הרבה כאלה.

* הדס פרושאור, רעייתו של שגריר ישראל בבריטניה, רון פרושאור, שהבטיחה לפני שנה להצטרף לבעלה בלונדון, החליטה להישאר בארץ עקב עסקיו של אבא, מאיר חת.

הדס פרושאור, מה קורה ביניכם?
"למה את שואלת, את מי זה מעניין?".

את הקוראים שמתפלאים שהשגריר משגרר ללא נוכחות אשתו.
"מדובר בסיבות משפחתיות ולא נראה לי שצריך לפרט אותן בתקשורת".

- לכתבה זו לא ניתן להשאיר תגובות.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

ליאורה

צילום:

המדור המיתולוגי של מוסף סופשבוע מגיע לרשת. הרכילות הכי חמה והכי מושחזת בגזרת האלפיון העליון, בשלולית הברנז'ה, במסדרונות הפוליטיקה ובשואו ביז.

לכל הכתבות של ליאורה

עוד ב''ליאורה''

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים