גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


אורית שר נזרקת

אחרי ויכוח קולני שכלל איומים נגדה, הקאוצ'רית האישית של יודה לוי, יעל בר זוהר ואחרים מצאה את עצמה ואת חבורת שחקניה ברחוב רגע לפני שהיתה אמורה להתחיל בשיעור משחק במרכז קהילתי ברמת אביב

מיקי לוין | 7/7/2009 11:57 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אורית שר. דרושה: כיתת אמן.
אורית שר. דרושה: כיתת אמן. צילום ארכיון: אמיר מאירי
אישתו של זהר ליבה והקואצ'רית בתחום המשחק אורית שר, ידועה כאחת שמדריכה את הכוכבים של ארצינו, מבין לקוחותיה נמנים שמות גדולים כמו יהודה לוי, יעל בר זוהר, נועה תשבי, תום אבני ודנה פרידר.

אורית הגיעה בתחילת החודש למתנ"ס רוזין הממוקם בשכונת המצוקה רמת אביב ג' במטרה לערוך חזרות עם שחקנים לסדרת טלויזיה מסוימת. באותו יום הכיתות במתנ"ס היו מלאות בקייטנות של ילדים שרק יצאו לפני דקה לחופש הגדול.

שר שהגיעה עם השחקנים, מצאה כיתה אחת פנויה, אבל אז נתקלה במנהלת של המקום שביקשה משר לפנות את המתנ"ס היות שלא תיאמה מראש את הסדנה.

שר ההמומה השיבה כי למרות העומס היא מצאה כיתה פנויה והיא מעוניינת להשתמש בה, המנהלת מנגד אמרה שהיא לא רוצה שהיא תגיע לשם יותר והיא מבקשת שייצאו מהמקום. הוויכוח החל להיות סוער ועבר לדציבלים גבוהים במיוחד השתיים החלו להתווכח, עד שהמנהלת איימה כי תזמין משטרה אם הם לא יוצאים מהמתנ"ס.

שר הפגועה ושאר השחקנים יצאו מהמקום בתחושה קשה. מנגד, טענה המנהלת כי שר הגיעה למקום ביום הראשון והעמוס של הקייטנה, עם המון ילדים, והעובדה ששר עובדת עם מפורסמים עלולה ליצור בעיה במפגש בינם לבין הילדים.

כבר באותו יום קיבלה אורית שיחת התנצלות עמוקה מהוועד של המקום שביקש ממנה לחזור ללמד במתנ"ס.

אורית שר, על מה ולמה?
"חבל שנותנים לאדם לנהל ולייצג רעיון שלם במרכז מקסים שכזה שכיף ונעים לעבוד בו המקום הוא עם היסטוריה וחבל שהכל הלך לאיבוד, אחרי התקרית ההזויה הזאת אני ממשיכה בדרכי והכל בסדר".

פנינו למנהלת אך היא שלחה אותנו ללקט תגובה מעיריית תל-אביב-יפו:
"גברת שר הגיעה למתנ"ס ללא כל תיאום מראש עם מנהלת המקום, ומאחר ובימים אלה מתקיימת קייטנה במתנ"ס, לא נותרו כיתות פנויות לשימושה. שר מוזמנת להמשיך לקיים שיעורים במקום, ובלבד שתתאם זאת מראש".כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
  • עוד ב''עוד לוקאלי''

כותרות קודמות
כותרות נוספות
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים