חדשות טובות: יונית לוי ועידו רוזנבלום מתחתנים

הוא שובר לבבות שכבש את המדינה עם מונית הכסף, היא המגישה הלאומית שזכתה לכינוי "נסיכת הקרח". אחרי שלוש שנות זוגיות מתוקשרת, הציע אמש עידו רוזנבלום נישואים לחברתו יונית לוי - בדיוק ביום הולדתה. יודה ונינט, לפניכם

ערן סויסה | 13/7/2010 7:45 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
יונית לוי ועידו רוזנבלום. יונית ספיישל.
יונית לוי ועידו רוזנבלום. יונית ספיישל. צילום: אמיר מאירי
כבר קרוב לשלוש שנים שהם מציתים את דמיונה של ישראל כולה: מגישת החדשות של המדינה ונהג המונית הכובש היו הזוג של תעשיית הבידור - יפים, מפורסמים, אינטליגנטים ומיוחסים. עכשיו הצמד יונית לוי ועידו רוזנבלום עובר לשלב הבא: ל"מעריב" נודע כי השניים עומדים להתחתן.
  
לוי קיבלה אתמול את המתנה הכי טובה שיכולה הייתה לבקש ליום הולדתה ה‭,33-‬ לאחר שרוזנבלום ‭(34)‬ הציע לה נישואים. על פי מקורבים לזוג, השניים הודיעו על כך אמש למספר מצומצם מאוד של חברים קרובים ולבני משפחתם. כעת, יש להניח, הם יוצפו בברכות מכל רחבי ישראל.

רוזנבלום ולוי נחשבים לאחד הזוגות הכי מעניינים בתעשיית הבידור. היא מגישת החדשות הנצפית ביותר בישראל מתוקף תפקידה כפנים של המהדורה המרכזית בערוץ ‭.2‬ הוא מגיש, במאי ויוצר, ולא פחות חשוב, בנו של העיתונאי המוערך אדם ברוך ז"ל. בעוד לוי מופיעה על כל מסך בישראל כבר שבע שנים ברציפות, רוזנבלום נחשף לציבור הרחב רק לפני כשלוש שנים, כשהתחיל להנחות את השעשועון הפופולרי "מונית הכסף".‬
   
צילום ארכיון: ברק פכטר
עידו רוזנבלום ויונית לוי. נחשפו לראשונה כאן ב-nrg רכילות ומיד זכו מאיתנו לכינוי ''יונית הכסף''. צילום ארכיון: ברק פכטר

למעשה, לוי ורוזנבלום הכירו עוד במהלך שירותם הצבאי בגלי צה"ל, אבל אז היו רק ידידים. רוזנבלום נחשב לחביב הבנות, ובעבר ניהל מערכת יחסים עם הדוגמנית מלאני פרס והזמרת איגי וקסמן. לוי יצאה עם אדם פינס, מפיק בתחנת הטלוויזיה אלג'זירה ועם יעקב אילון שעבד איתה בזמנו בחברת החדשות של ערוץ 2 כשהיא עוד היתה בעמדת כתבת.
  
השידוך בין השניים נעשה על ידי גל גבאי, מגישה וכתבת בחברת החדשות בעבר, שראתה את הפוטנציאל והחליטה להרים את הכפפה. בתעשיית הבידור הורמו לא מעט גבות כאשר נודע דבר הזיווג, בעיקר בשל השוני בתדמיתם של השניים - הוא כובש לבבות סדרתי

והיא מגישה קרירה שכונתה לא פעם "נסיכת הקרח".‬ אף שרבים ציפו שהקשר לא יאריך ימים, השניים עברו להתגורר יחדיו והרבו לצאת לטיולים משותפים.
  
אבל על אף הפופולריות שלהם, יחד ובנפרד, נחשבים לוי ורוזנבלום לאחד הזוגות שמצליחים לשמור על פרטיותם. היא סרבנית ראיונות ידועה, והוא נמנע בשיטתיות מלהגיב על שאלות בנוגע לקשר. במסגרת הקנאות לפרטיותם הם גם נמנעים מלהגיע לאירועים מתוקשרים יחד. אם יהודה לוי ונינט טייב לא יחליטו להינשא בקרוב, כנראה שזו צפויה להיות חתונת השנה.
  
מאיר קוטלר, סוכנו של רוזנבלום, מסר אמש: "אין תגובה". ‬

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''לוקאלי''

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים