טירונות ביח"צנות

שרון זליקובסקי, פעם שחקנית נחשקת, החלה לטפח מערכת יח"צים עם קריירה חדשה, ג'ודי שלום אצטרה-אצטרה הרחיקה עד רומא כדי לעשות פוווּ על עוגת יום ההולדת וזמר מהז'אנר המזרחי הפסיד בוכטה בקלפים. המבזק לשבת

יונתן קנטי | 27/8/2010 8:44 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
* זמר אחד, מהז'אנר המזרחי, החליט שללכת לבתי קזינו לא עושה לו טוב לתדמית. במקום זה הוא החליט לשחק קלפים עם חברים בסלון ביתו, ועל הדרך הפסיד קרוב לעשרים אלף שקל.

* איתן פוקס חזר השבוע ארצה מביקור של חודש בארצות הברית. ולמרות שמועות ודיווחים קודמים, פוקס לא מנשנש כרגע אף אחד מתחום התקשורת, והוא עדיין רווק.
שרון זליקובסקי. עברה אודישן בתורת היח
שרון זליקובסקי. עברה אודישן בתורת היח"צות. צילום ארכיון: אמיר מאירי


* כך חולפת. שרון זליקובסקי, פעם המגה בייב של "טירונות", הצטרפה לרשימה המפוקפקת של שחקנים שמתפרנסים בעיקר מעבודות אחרות. בניגוד לדניאלה וירצר שבחרה למלצר, זליקובסקי החליטה לעבוד ביחסי ציבור.

זליקובסקי, מה קורה? "אוי, בסדר גמור". החלפת מקצוע? "לא החלפתי קריירה, אני עושה עוד קריירה בנוסף. אני עובדת כיועצת תקשורת בתחום הבריאות". ולמה השינוי הגדול? זה בגלל ההצלחה חסרת התקדים שלך כשחקנית? "זה בגלל המשכורות הענקיות וההצעות המטורפות שיש לי כשחקנית".

* לפני חודשים אחדים הסיירת סיפרה שליאור נרקיס קנה מהוריו את ביתם ועבר לגור שם. ההורים מצדם קנו בית קטן יותר בקרבת מקום. עכשיו, אחרי שהחילופים כבר הושלמו, ההורים של נרקיס עושים קולות לא מרוצים, וביקשו ממנו יפה שישקול להחליף בחזרה כי בסופו של דבר הם מעדיפים את הבית המקורי שלהם.

יוסי גנגינה, המנהל של נרקיס, כבד את אביך ואת אמך? "אני לא יודע מאיפה אתה מביא את הדברים הלא נכונים האלו. שני הצדדים מאושרים".

* מסתבר שמשלמים יפה במכבי תל אביב. בשבוע שעבר נכנסו לאוטודיל, בזה אחר זה, גיא סלומון וחאריס מדוניאנין ויצאו עם רכבים חדשים. סלומון קנה לאשתו ג'יפ יונדאי טוסון ומדוניאנין התחדש בג'יפ פורש לבן.

וברק יצחקי, גם מאותה הקבוצה, החליט לשדרג לעצמו את הנדל"ן, והוא הולך להיות שכן של בר רפאלי במגדלי יו. יצחקי עוד לא מרוויח מספיק בשביל לרשום את הדירה על שמו בטאבו, אז בינתיים הוא שוכר אותה ממעצב השיער פיליפ וזאנה.

בר רפאלי, למקרה שתזדקקי לסוכר, תכירי את השכן החדש שלך. ברק יצחקי.
בר רפאלי, למקרה שתזדקקי לסוכר, תכירי את השכן החדש שלך. ברק יצחקי. צילום: יוסי אלוני
 
* חגי אוזן, העיתונאי שחטף מכות מאליקו ופתח אתו חזית, פרסם השבוע כתבה על מצבם של הזמרים המזרחיים בעיתונות ועל כך שלדעתו הם צריכים להתבזות כדי לקבל תשומת לב. בתור דוגמה הוא הזכיר את קובי פרץ שזכה לקבל שער בעיתון בידור חשוב רק אחרי שהתחפש למדונה.

שרית בירן, היחצנית של פרץ ויקירת המדור. מיהרה להשאיר טוקבק זועם על הכתבה. קבלו מבחר פנינים:
"חגי אוזן איש קטן ועיתונאי סוג ז' שהחלום שלו היה להיות זמר וכשהוציא שיר קטלו אותו והפסיקו להתייחס אליו ברצינות... הוא לא אמין ומשקר בכתבות שלו במצח נחושה... אם היה פועל כעיתונאי רציני, היה בודק ומגלה שקובי פרץ מעולם לא מכר את נשמתו לתקשורת והשער ניתן לו בלי שביקש... רק חגי אוזן עדיין חי בתקופת הקיפוח של עצמו.. ולא הצליח להשתחרר ממנה".

בירן, לא ידעתי שיש לך כזו ג'ורה.
"הוא הוציא פעם שיר ורצה להיות זמר וסירבתי ליחצן אותו. מאז הוא מתנקם בנו בכל הזדמנות. הכל אצלו אישי ולא מקצועי לחלוטין. חגי היה חבר, הוא הכניס אותי לתעשייה הים-תיכונית. אבל היום אני מתביישת במה שהוא עושה".

אוזן, אליך.
"מעניין שאותו עיתונאי סוג ז' היה האיש שברגע אחד של אמת ידעה היח"צנית לציין שהוא זה שהכניס אותה לתעשייה והשפיע ישירות על הקריירה שלה. היא אמרה זאת בעצמה בריאיון לעיתון 'רייטינג'. התסכול שלי כזמר, כביכול, היה אמור לבוא לידי ביטוי גם במקרים אחרים, ולא כך הדבר. מה לעשות שהרבה מכוכבי הז'אנר, בהם קובי פרץ, ידעו לקבל ממני ביקורות מצוינות כשהגיע להם. לטענה שקובי קיבל שער בלי שביקש אני יכול להאמין: עם תחפושת כזאת הוא היה מקבל שער גם ב'פנטהאוז'".

* הילה נחשון לא התביישה להדגים כישורי דיווה מחודדים בצילומים לקמפיין של H&O בשבוע שעבר. נחשון הודיעה לכל מי שסביבה שסיגריות הן ממנה והלאה וכל חברי הצוות שנכחו בצילומים ורצו רגע של ניקוטין נאלצו לא רק לתפוס מרחק מנחשון אלא לצאת לחלוטין מחוץ לסטודיו. כן, גם יונתן כהן, הבן זוג של נחשון, שהצטלם אתה לקמפיין, ידע מה טוב לו, והלך לעשן רחוק מהאישה.

הילה נחשון. סוג של גלאי עשן.
הילה נחשון. סוג של גלאי עשן. צילום: בייגל
 

* מוזאון ישראל בירושלים עבר מתיחת פנים, ועכשיו הגיע הזמן לסיורי וי-איי-פי. בשישי האחרון היו אלה רפי גינת, בייגה שוחט, רפי איתן ואיתן הבר שהגיעו עם הנשים ועם חברים לסיור פרטי עם מנהל המוזאון ומדריך צמוד.

* כמו בכל שנה, ג'ודי ניר מוזס ברחה לחו"ל לרגל יום הולדתה. הפעם היא חגגה 52 שנות ברומא, והצטרפו אליה לחגיגה הבעל סילבן והילדים, משה ופנינה אדרי, אלי ואלונה ברקת ואילן גרינבוים מנכ"ל נוקיה ואשתו ורד.

* תפתחו יומנים. ב-29 בחודש זה אוולין ורוני דואק יחגגו בר מצווה לבן דניאל בהאנגר 11 בנמל תל אביב. ויואב גרוס יצעד מתחת לחופה עם בחירת לבו עדי חן ב-31 בחודש.

* ירין שחף החליט לפרגן לעובדי בית הספר שלו ולקח אותם לחופשה בצפון. בערב הוא דאג לארגן להם מסיבה כשעל עמדת הדי-ג'יי כיכבו שחף והפודרה בכבודם ובעצמם.

- לכתבה זו לא ניתן להשאיר תגובות.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

עוד ב''לוקאלי''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_gossip/homeland_mivzak/ -->