גע בי, גזית: ליאורה חושפת את גבי גזית

ליאורה מזכירה שמי שיש לו חמאה (וצבע שיער זול) על הראש, לא יוצא לשמש

סופ
ליאורה גולדנברג-שטרן | 5/2/2012 13:52 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: גבי גזית
בשבוע שעבר התבקשתי להתייחס לנושא "האם רכילות הופכת אנשים לשמחים יותר", באייטם שהופיע באתר מאקו. הסכמתי, הדברים פורסמו, כמעט שכחתי מהנושא, אלא שנתן זהבי וגבי גזית החליטו לעשות פולו-אפ על הידיעה בתוכניות הרדיו שלהם. גזית הצדקן אפילו סיפר למאזינים שהוא שונא רכילות, וטרח להשמיץ אותי בשפה בוטה ובאופן אישי לאחר שבפחדנותו לא שיתף אותי או ביקש תגובה. הוא אפילו כינה אותי "צואנית", על תקן אחת שמספקת צואה לאנשים.

אבל גזית לא סיפר למאזינים שהוא עוקב אחרי מדורי הרכילות והרשתות החברתיות כדי לא להחמיץ, חלילה, כל נוד וירטואלי שבר רפאלי הפריחה. גזית גם לא שיתף את המאזינים בנסיעתנו המשותפת למזרח הרחוק לפני שש שנים, שאליה הסכמתי להתלוות רק בעקבות תחנוניו הרבים - שעלו לי בלא מעט שיחות טלפון לישראל כדי לבכות לחברותי על קמצנותו של איש הרדיו. לפני הנסיעה
הוא דרש ממני להביא לו 700 דולר במזומן, ואחרי הנחיתה שבר את רגלי בחיפוש בלתי פוסק אחר צבעים לשיער במחירים זולים ומוזלים, כי אושיית התקשורת ש"שונא רכילות" ממש שונא שצבע שיערו נראה כמו חלודה.

חוץ מזה, קמצנותו הרקיעה שחקים כשהוא חטף התקף עצבים בכל פעם שפתחתי את המיני בר, וגם הטלפונים שעשיתי לישראל כדי לדבר עם בתי הקטנה הכעיסו אותו, כי הוא היה ממש מוטרד מזה שהכסף שקיבל במזומן לא יכסה את הבוטנים או את הטלפון. אגב, אחרי שחזרנו לישראל גזית לא הפסיק לספר לכל העולם שעשיתי מסז' עם כובע אמבטיה - משהו שנשים רבות בטח שונאות ומכירות - כששמן המסז' מטפטף לשיער. נכון, הרבה יותר נוח לדבר עם חברים על ליאורה מאשר לספר להם את האמת. גבי, שלא תעלה בראשך שאני באה איתך חשבון על כך שאפילו קרדיט לא נתת לי על מה שלקחת. אני בסך הכל משמחת את קוראי.
אמיר מאירי
גבי גזית אמיר מאירי
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''לוקאלי''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים