קארין כהן וטל אהרון כבר חושבים על ילדים

אלכס, האקס של ספקטור, נצפה מנשק אלמונית, עמוס תמם יבקר קהילות בחו"ל כי הוא שיחק דתי ב"סרוגים" ואדל בספלוב נכנסה לבית חולים. מלכת הביצה

מיקי לוין | 6/2/2012 8:44 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
קארין כהן טל אהרון, שרק לא מזמן חזרו לזרועות אחד של השנייה, מתחזקים היטב את הזוגיות וכבר רצים קדימה עם הזמן ומנהלים שיחות חולין בעניין ילדים משותפים. אולי זה קשור לכך שסוף סוף נירו לוי החליט שהגיע הזמן לעבור לגור עם אורטל סולימן, ואולי סתם היא מרגישה שהשעון מתקתק, או משהו. מקורבים לזוג מדווחים כי אהרון מצידו מעוניין כבר עכשיו בילדים וממנה כמובן, ושיתף את קארין ברצונותיו, אבל כהן מצידה רוצה קודם חופה וקידושין, לפי הסדר הנכון, היא לא ממהרת לשום מקום.
נורית אורגל לקארין כהן: "מצחיק, אולי נתחיל להתכונן לקמפיין לבגדי הריון".

אלכס לויט, הלא הוא בעלה לשעבר של דנה ספקטור, שלבה נמצא היום בבעלותו של רן שריג, נצפה נפרד בנשיקה לוהטת מאיזו צעירה נאה ואלמונית על אופניים בפתח של בר שכונתי ברחוב מרמורק בתל אביב. גם אנחנו רוצים.

לוהט. תמם
לוהט. תמם צילום: מוטי לבטון

השם החם בביצה והצמוד החדש של עדי הימלבלוי, עמוס תמם, סיים לאחרונה את הצילומים של "שביתה", מיני סדרה של יס. בשלושת הימים הקרובים הוא יצטלם כפרזנטור לרשת אופנת הגברים  ml לצידה של מירי מסיקה ויכנס לנעליו של הפרזנטור הקודם, אלי אילדיס. עבור הצילומים ישלשל לכיסו 350 אלף שקל לשנה. זהו הקמפיין הפרסומי הראשון שמצטרף לרזומה של השחקן. בסופ"ש הקרוב יטוס תמם, נטול הימלבלוי, לניו יורק ולוושינגטון לפסטיבל "סרוגים" להיפגש עם הקהילות היהודיות, שיש לנו תזכורת בשבילם: הוא לא באמת דתי. זה רק משחק.

גם זוכה המקום השני ב"היכל התהילה", הזמר מייקל הרפז, יעלה
היום בערב על טיסה לניו יורק, שם יקליט את הסינגל סולו הראשון שלו מאז נפרד בשנת 2000 מלהקת "היי פייב".

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, נאור ציון ארז מזוודות וירד בסופ"ש האחרון לבדו לאילת. רגע לפני העלייה למטוס בטרמינל בשדה דב נמצא חפץ חשוד והאבטחה של המקום פינתה את כל הנוסעים לחניון של השדה. למזלם של הטסים ההמתנה המורטת העצבים בחניון השתלמה בזכותו של נאור ציון, שהנעים להם את זמנם עד שחזרו לשדה.

בחמישי האחרון הגיעה אדל בספלוב למיון בית החולים איכילוב לאחר שחשה ברע. אחרי סדרת בדיקות שעברה הודיעו לה צוות הרופאים כי מדובר בוירוס ועליה לנוח בביתה.
אדל, טום שלח פרחים?
"תודה לאל עכשיו הכל בסדר".

לפני כשבוע עברה נועה מימן תאונת אופנוע קשה באחד מהחניונים בעיר. היא לא זוכרת שום דבר מהתאונה, אבל היא צפתה בוידאו של מצלמות האבטחה במקום כדי לדעת מה בדיוק קרה שם. אתמול היא הגיעה לאירוע של "וונדרפול פיסטשיו" כשהיא חבולה וחבושה ועם צלקת מעל העין. בימים אלה היא עוברת פיזיותרפיה ואנחנו מקווים שתחלים בקרוב ותשוב לצייץ בטוויטר.
צילום: מוטי לבטון
וטום לא בא. אדל צילום: מוטי לבטון
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים