למה נפרדו איתי שגב ומאיה רוטמן?

אביבית בר זוהר מתקרבת לאורי גוטליב, בת ראשונה לאבי נוסבאום ושירז טל סוגרת עם בוגרי "כוכב נולד". מלכת הביצה

מיקי לוין | 10/9/2012 8:27 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
* סמסו מזל טוב לאבי נוסבאום שהפך בשישי האחרון לאבא טרי. הקומיקאי ולירן אשתו הגיעו בשישי לבית החולים, וכעבור שעות הגיחה לעולם בתם הראשונה. נוסבאום, שהיה אמור להופיע בתיאטרון גבעתיים ביום שישי, נאלץ לבטל את ההופעה ברגע האחרון תוך שהוא מתנצל ומודיע כי הוא רוצה להיות נוכח בלידת בתו. לילדה קראו גיא (כן, כן), והיא נולדה במשקל 3.200.
 
משבר. איתי שגב, מאיה רוטמן
משבר. איתי שגב, מאיה רוטמן צילום: אמיר מאירי

* אביבית בר זוהר ואורי גוטליב נצמדים: בסופשבוע האחרון נערך אירוע מסע של מלך אל גאוצ'ו בגליל העליון. למסע הצטרפו יונתן ווגמן ואשתו ליטל, משה פרסטר בהרכב משפחתי מלא, אורי גוטליב בגפו והרווקה הטרייה אביבית בר זוהר, רגע אחרי שנפרדה מהדוגמן הצמוד אלירן. במהלך ערב הגיבוש שנערך באחד היערות המקומיים, נצפו גוטליב ובר זוהר צמודים, כשבר זוהר דואגת להאביס את קיבתו של גוטליב וממלאת את צלחתו בבשר נא. ביום הרכיבה למחרת הגיעו כולם למעט בר זוהר, שהעדיפה להשתטח על קברי צדיקים בצפת ולבקש זוגיות. אולי היא כבר בדרך.

* עכשיו מתבהרים הפרטים על הפרידה המפתיעה של מאיה רוטמן ואיתי שגב, שקרתה רגע אחרי הניצחון של השורד. מתברר כי על השניים עברה שנה לא פשוטה של לחצים וחרדות לקראת הגמר, והמתח האינסופי הביא למשבר גדול ביחסים. רוטמן, שנכחה בזכייה של שגב ואפילו בכתה מהתרגשות, החליטה לעשות ברייק לקשר רגע אחרי הכרזתו של שגב כשורד האחרון. בימים האחרונים אף עזבה רוטמן את דירתם המשותפת בהרצליה.

* לירן כוהנר, שחזרה מעשרה ימים בלונדון היישר לצילומי קטלוג החורף של יוקה, תחגוג את החגים עם משפחתה בארץ, אך בתומם היא כבר מתכננת את הנסיעה הבאה עם הצמוד נתן גושן. היעד הנבחר: אירופה.
 
מזל
מזל"ט. נוסבאום ואישתו בייגל
* הדוגמנית והמפיקה החדשה שירז טל סגרה עם שותפיה העסקיים בחברת ההפקות שבה היא שותפה, מרלין, ששלישיית גמר "כוכב נולד" אור טרגן, אניטה גסין ואיטן גרינברג יופיעו במופע המרכזי באירוע של חברה מסחרית בשישי הקרוב. זאת טבילת האש הראשונה של השלישייה מאז הגמר הגדול, ללא הדחות וביקורת השופטים, אבל עם לא מעט מזומנים.

* אילנית לוי סגרה בימים אלה עונה נוספת כפרזנטורית של רשת האופנה CHIC. זו תהיה העונה השנייה שלה, ועבורה תשתכר כ-120 אלף שקל. צילומי הקמפיין יתקיימו בימים הקרובים, כשהיא מתזזת בין ההצגה בהשתתפותה בספארי, צילומי תוכנית הטלוויזיה שהיא מנחה ובין סרט דוקומנטרי שעושה הילה נחשון והיא משתתפת בו. את ערב החג הקרוב מתכננת לוי לחגוג בארץ עם הילדים ובני משפחתה בצפון.

* היום הגדול של דפנה שחר ויובל צלנר קרוב מתמיד, והשניים כבר סגרו על חופשת ירח דבש שתיערך בניו יורק. ליום החתונה השניים כבר הצליחו לארגן לעצמם מקום במלון בתל אביב, ובערב החתונה הם מתכננים להפתיע את האורחים בקליפ מיוחד.

* אחרי ששאנון דוהרטי בילתה בכותל המערבי והטמינה פתק, נהנתה לצדו של הדוגמן דודי בלסר במסעדת השף של עומר מילר, זכתה לצפות באמן העלחושי ליאור סושרד ופינקה את אמא שלה בקניות, עזבה ברנדה וולש את הארץ בסופ"ש האחרון.

צילום: עילי קמחי
רגע רומנטי. אביבית בר זוהר ואורי גוטליב צילום: עילי קמחי
mikilevin5@gmail.com

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים