דפנה שחר ויובל צלנר הם קייט וויליאם?

למה אורית פוקס בדיכאון? מה עיצבן את אחינועם ניני? מי המחליף של גואל פינטו בתוכניתו? המיטב של ליאורה

סופ
ליאורה גולדנברג-שטרן | 14/9/2012 9:05 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
שמעון פרס נפרד מהנדל"ן המיתולוגי ברחוב אופנהיים ברמת אביב, פעם הדירה שלו ושל סוניה ז"ל שבה התארחו שועי הארץ והעולם. תמורת הנכס קיבל כבוד הנשיא 2.6 מיליון שקל. ממשכנו הנוכחי נמסר: "אנחנו לא מגיבים על עניינים פרטיים הקשורים בנשיא".

אשתו של עד המדינה ש"ד, שלגמרי במקרה נקראת גם היא ש"ד, הגיעה למספרה הקבועה שלה בצפון תל אביב בשישי בבוקר, כמה שעות אחרי התחקיר הלא מחמיא על בעלה ב"כלבוטק". וכך, בראש מלא רולים, נאלצה ש"ד להאזין לשאר הנשים בעמדת הפדיקור מדסקסות חופשי את מעללי ש"ד. בסוף מישהי זיהתה אותה, ובמקום השתררה שתיקה.

שישי בבוקר, אולפני הרצליה. נעימת הזמירות אחינועם ניני לא ממש מנעימה את זמנם של יושבי תוכנית הבוקר, וכמו אחרונת הדרמה קווינס משגרת טרוניות לכל עבר על עוצמת המזגן. המנחים, סיון כהן ודב גילהר, מנסים להרגיע את הזמרת, מסבירים שהנה מעלים את הטמפרטורה ותכף יהיה נעים וחם, אבל כל ניסיונותיהם לגרום לה להפסיק להתלונן עולים בתוהו. ניני המשיכה להפליג בתיאורי התחלואים שעלולים להיגרם לה בגלל הצינה באולפן.
אחינועם, הצלחת להתחמם מאז?
"לא. מה חשוב האייטם הזה? הפיקציה הזו? בשביל כזה דבר את מתקשרת אלי?".
כן. יש סיבה טובה יותר?
"כן. חשבתי שאת רוצה לכתוב על ההופעה שלי ב-6 באוקטובר עם תזמורת ראשל"צ. אני מארחת שם את ניקולא פיובני שכתב את הפסקול לסרט 'החיים יפים'".
נחמד, אבל בכל זאת אני חייבת לברר מה קרה באולפן.
"באתי עם רצון טוב. קמתי מוקדם, היה שם קור מקפיא. קורה. אז התלוננתי. חבל שהם הושיבו אותי 20 דקות לפני תחילת האייטם. נכון לעכשיו, את יכולה לדווח לקוראים שלך שיצאתי בריאה ושתהיה לכל עם ישראל שנה טובה".

מחליף. סרור
מחליף. סרור צילום: מוטי לבטון

ח"כ יובל צלנר ודפנה שחר מאמינים, כנראה, שהם הגרסה המקומית לוויליאם  קייט. רק כך אפשר להסביר את החלטתם לארגן שיחות רקע לעיתונאים ערב חתונתם. אחרי שליאורה קיבלה הזמנה ואף נשאלה אם תשלח צלם, היא סירבה בנימוס. עכשיו היא מבקשת להזכיר לשניהם שהיא בסך הכל פליטת ריאליטי והוא ח"כ ממפלגה מתפוררת שחדר לכנסת בפוקס. חוץ מזה, רק ברכות.

יוסי סרור לוהק במקום גואל פינטו לתוכנית "מדברים מהבית" בעונה הבאה של "האח הגדול". שום דבר אישי. פינטו: "לא ידעתי על כך. אני שומע את זה ממך. שיהיה לו בהצלחה". סרור: "אני עוד לא יכול לדבר על זה".

שישי בצהריים. מנואל טרכטנברג, זה מהדו"ח, ואיציק שמולי, זה מהמחאה, יושבים בקפה פלטינה בצהלה ומסתודדים. למחרת נראה אותו שמולי רוקד על הרחבה באיזה בר בתל אביב.

אלי לוזון, הכריז מלחמת חורמה במארק צוקרברג, לאחר שגילה לתדהמתו שמתחזה פתח בשמו דף בפייסבוק, ובו הוא מפרסם שלל תועבות וניבולי פה, שלגמרי לא מתיישבים עם רוח ההתחזקות ועבודת האל. לוזון עלה על המתחזה לאחר שאנשים התקשרו למשרדו ואמרו כי התכנים המופיעים בדף הפייסבוק שלו אינם יאים לזמר במעמדו. לוזון ומנהלתו האישית שכרו את שירותיו של עו"ד אסף אסרף, שמייצג גם את ליליאן פרץ, ודרכו הם מאיימים לפנות לפייסבוק ולדרוש פיצוי כספי בגין הנזקים שנגרמו לאמן. בנוסף הם הגישו תלונה במשטרה.
אלי דסה
מתחמם. אחינועם ניני אלי דסה

אברהם הירשזון יבלה את החג בבית בנו עופר בכפר שמריהו, שם יוכל האב להתאחד גם עם בנו הצעיר, ברק, שמעביר את זמנו במעצר בית לאחר שנעצר בחשד לנהיגה בשכרות ולגרימת תאונה שבה נפצעה חברתו. באותה הזדמנות הוא יוכל לתת לו טיפים, אם וכאשר ייגזר עליו עונש מאסר.

ב-28 באוגוסט נצפתה טלי סיני-ריקליס

כשהיא מחנה את מכוניתה באדום-לבן סמוך לשוק הפשפשים. לא משהו ששווה בגללו ללכת למשטרה.

יניב חרמש, בנו של ח"כ שי חרמש מקדימה, אמור להינשא ב-27 בספטמבר לאהובתו הנוכרייה, תוצרת אנגליה. האבא תומך, אבל בחדרי חדרים מעט לחוץ. אחרי הכל, נישואי תערובת עלולים לפגוע במשא ומתן הקואליציוני הבא.
ח"כ שי חרמש, שיהיה במזל?
"אני לא יודע למה זה צריך לעניין את התקשורת. מדובר באירוע פרטי".
אירוע פרטי הרבה יותר מעניין ממה שקורה בכנסת.
"אז כן. הבן שלי מתחתן, ואנחנו עורכים חתונה משפחתית ללא פוליטיקאים".
מפריע לך שהכלה אינה מבנות ישראל הכשרות?
"זו בחירתו ואנחנו שמחים בשמחתו".

דין שטרן וקטיה גאידמק נפרדו.

מתחננת. ג'ולייטה
מתחננת. ג'ולייטה צילום: אבי בן

ליאור, הבת של ננסי ברנדס, ארזה את בעלה והילדים ועברה להתגורר בשינקין, פעם מעוז הפריצות התל אביבית והיום סתם רחוב עם חנויות יקרות. אחרי שבועיים החליטה לעזוב. בתגובה, אבא ננסי תיאר את המצב בהמון רגש: "תראי ליאורה, מאז שאת ואני יישרנו קווים אני סומך עלייך שתכתבי רק את האמת".
ברור.
"אז ככה. המידע שלך מדויק ולא מדויק".
תכוון אותי.
"הבת שלי ובעלה גרו כל השנים במושבה יבניאל, שם יש קהילה מאוד גדולה וענפה של ברסלבים. בעלה לא אהב את האווירה שם והיא, כאישה שהולכת אחרי בעלה, החליטה לתת צ'אנס וללכת אחריו. הם הגיעו לתל אביב כי הוא לחץ. אחרי יומיים בתל אביב היא חטפה את הדיכאון של החיים שלה ורצתה לחזור הביתה, ליבניאל. היא לא הסתדרה שם".
מצער לשמוע. הם נפרדו?
"אצלם זה לא כמו אצלנו. זה לא הולך כל כך מהר. כרגע הוא עבר לגור אצל הוריו בנוה שרת והיא חזרה ליבניאל עם הילדים".

בן של בכיר מאוד, ממש בכיר מאוד, בזמר המזרחי מנהל זוגיות סודית עם בחור, רחוק מעיני אבא והחברים בתעשייה.

ג'ולייטה לא מפסיקה לבקש, להתחנן ולהפציר שתצביעו עבורה לתואר זמרת השנה.
חיה בלה לה לנד?
עופר מנחם, המנהל האישי של הזמרת: "זו לא רק ג'ולייטה. כל האמנים שלי מבקשים שיצביעו עבורם".

בניגוד לפרסומים על פרידה בין יונתן לייטרסדורף ומלכת הספא רונית רפאל, ליאורה שמחה לבשר שהם יבלו את ראש השנה ביחד בניו יורק.

אורית פוקס בדיכאון טוטאלי לאחר שרשויות הפייסבוק נקטו נגדה עוד הליך משמעתי ומנעו ממנה לצרף חברים חדשים. ואם לא די בטרגדיה הזו, פוקס שוהה במנהטן במקום נטול מקלדת בעברית ונאלצת לתקשר עם העולם בשפה שהיא לא לגמרי מבינה. קצת רחמים.

צילום: שוקה כהן
אדום לבן זה הצבע שלה. טלי ריקליס צילום: שוקה כהן

מקבץ שימועים לפני פיטורים. הדוגמנית האסטונית מריה בליינינה מובילה את קמפיין החורף של קולקציית ההלבשה התחתונה והפיג'מות של "אקספוז". הריקה פרננדה שבה מביקור משפחתי בברזיל היישר לצילומי הקמפיין לג'אמפ.

בטי רוקאוויי שמחה להשוויץ שסרט פרסומת שביים הבן איתן זכה במקום השלישי ובפסטיבל סן דייגו. ולחשוב שכולכם התעסקתם בימים האחרונים באיום האיראני.

ואבי טולדנו מבקש מכולכם שתפרגנו לשיר ולקליפ שיצר בנו אורי. כי מישהו בכל זאת צריך לקדם את הילד.

על אף שהוא עסוק מאוד עם הלקוח שושן ברבי, פרקליט הצמרת דוד יפתח מצא זמן לארגן חתונה לבנו, גל, בנצר סירני.

בשלישי שעבר התקיימה החתונה של עידו, הבן של רוני ובינה בר-און. מתחת לחופה עמדו הרב ישראל לאו, אהוד אולמרט, אריה דרעי ומבקר המדינה יוסי שפירא. 

מזל טוב. בר-און
מזל טוב. בר-און צילום: נאור רהב

עו"ד אביגדור פלדמן הוריד את החליפה, לבש מכנסיים קצרים, לקח את הנכד לראות סרט בתלת מימד וקנה לו דלי פופקורן. זמן איכות עם סבא.

ואולי זה יקרה גם לאודי אנג'ל שמחכה לנכד שני.

עו"ד ליאור אפשטיין הובהל במסוק לחגיגת יום ההולדת ה-50 שלו, שנערכה בביתם של המיליארדר מריוס נכט וזוגתו נילי אגסי. בין האורחים, שהואבסו בצלעות טלה ושרימפס בקדאיף שבישל פול אסנהיים, היו מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2 אבי וייס, גיל שוויד, דב נבון, רוני דואק, עו"ד אביגדור פלדמן, אבי ותמי גרייניק, עו"ד כנרת בראשי ויובל סיגלר. רגע השיא באירוע היה כאשר בעל השמחה השליך לבריכה את בראשי.

שגיא בר-און, הבן של הסקסולוגית איריס בר-און, נישא בשישי למור מקיבוץ פלמחים. לאירוע האקסקלוסיבי הזמינה אם החתן את ד"ר דב קליין, ננסי ברנדס, קלוד דדיה, ח"כ יואל חסון וח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ'. לחברים מ"הישרדות" לא היה סימן.

לאה גלובוס חגגה יום הולדת בקומפלקס של ג"ג בנתניה עם חברות, בהן ציפי שביט, עו"ד ברוריה לקנר, ישראלה שטיר, לימור לבנת, אורלי וילנאי, מרגלית צנעני, ג'ודי שלום-ניר-מוזס, אלישבע בובליל, עו"ד תמי רווה, דרורית ורטהיים ועוד. בתוכנית האמנותית: אילנה אביטל. שרה נתניהו נבצרה אבל כעבור יומיים הגיע ממנה זר פרחים ענקי.

איוב קרא נבחר לקבוע מזוזה בהשקת פרויקט דירות יוקרה בתל אביב. רגע לפני הטקס הסביר הרב ישראל לאו למתכנסים: "אני סומך את ידי על סגן השר איוב קרא שאמנם הוא דרוזי אבל מבחינתי הוא יותר מיהודי". כולנו יהודים.

הנה מישהו שלא צריך לדאוג למשכורת של אוגוסט. אן-בי-סי האריכה את החוזה של אלכס גלעדי, שמשמש כסגן נשיא האחראי לשידורי ספורט, עד אחרי אולימפיאדת ריו. שבת שלום.

צילום: רפי דלויה
מדוכאת. אורית פוקס צילום: רפי דלויה
liorag2@gmail.com

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

ליאורה

צילום:

המדור המיתולוגי של מוסף סופשבוע מגיע לרשת. הרכילות הכי חמה והכי מושחזת בגזרת האלפיון העליון, בשלולית הברנז'ה, במסדרונות הפוליטיקה ובשואו ביז.

לכל הכתבות של ליאורה

עוד ב''ליאורה''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים