בנאדו: "הלכנו רחוק מדי עם המחשבות"

מאמן מכבי חיפה מאפסן בארון את הדיבורים על האליפות. "אנחנו צריכים לחשוב גבוה, אבל לא לדבר גבוה - ללכת צעד אחד צעד. חייבים לשמור על צניעות", אמר לסביבתו הקרובה

יונתן הללי | 5/2/2013 14:02

"זה המחיר שאתה משלם, כאשר אתה הולך יותר מדי עם המחשבות", כך נשמע היום (שלישי) מאמן מכבי חיפה אריק בנאדו אומר לסובבים אותו באימון הבוקר.
אריק בנאדו. שומר על צניעות
אריק בנאדו. שומר על צניעות צילום: דני מרון


בנאדו התייחס לדיבורים הרבים, שנשמעו בשבועיים האחרונים על הצטרפות הקבוצה למירוץ לאליפות, "אנחנו צריכים לחשוב גבוה, אבל לא לדבר גבוה - ללכת צעד אחד צעד, להיות מאוד צנועים. מכבי חיפה אף פעם לא באה בתור אנדרדוג לאף משחק, אנחנו תמיד באים מוכנים ויודעים שכל הקבוצות רוצות לנצח אותנו. אם נחשוב רק על המשחק הבא ולא נחשוב על היריבות שלנו - זה בהחלט יבוא", אמרו בסביבתו של המאמן.

המאמן יודע שלפניו מבחן אישי לא פשוט והוא היכולת לחלץ את הקבוצה מהפסד הבכורה בעידן של המאמן הטר. "רק ניצחון ייתן לנו את היכולת להשיג עוד 'סריה' של משחקים טובים", אמרו השחקנים כאשר הם מבינים עד כמה המשחק בשבת מול רמה"ש חשוב למועדון ואולי משמעותי מאוד עבור גורל האליפות של הקבוצה. יצוין כי מהאימון נעדרו שחקני הנבחרת.

מונה מנהל לאצטדיון סמי עופר בחיפה

מונה מנהל לאצטדיון סמי עופר בחיפה. החברה הכלכלית לחיפה בחרה באילן פוקס לנהל את האצטדיון החדש, מתוך 86 מועמדים שנגשו למכרז.

פוקס מונה ע"י החברה הכלכלית לחיפה לתפקיד מנהל אצטדיון סמי עופר בחיפה. אילן פוקס, מג"ד במילואים ובעל רקע וניסיון תפעולי רחב, יהיה כפוף בתפקידו החדש למאיר נחשון מנהל המתחם וקומפלקס שטחי המסחר באצטדיון. פוקס, שנבחר מתוך 86 מועמדים שנגשו לתפקיד, החל בעבודתו והוא עוסק בימים אלה בהכנות לפתיחת האצטדיון והקמת מערך התפעול השוטף.

אצטדיון סמי עופר נבנה בסטנדרטים גבוהים בהתאם לדרישות אופ"א. בנייתו החלה באוגוסט 2010 ונמצאת בשלבי הקמה מתקדמים לקראת פתיחתו בסוף יולי 2013. היציע המערבי המפואר שיאכלס כ- 5,000 איש, יכיל ארבעה חדרי הלבשה בסטנדרטים אירופאים, תאי צפיה, מועדונים לאירוח, חדרי עיתונאים ותאי שידור פנורמיים.  

הקמתו של הגג עם הקירוי בצבע המוזהב נמצאת בעיצומה. שטחו של גג אצטדיון סמי עופר, הינו חסר תקדים בהיקפו – 27,000 מטרים רבועים ומכלול הגג הוקם על גבי קונסטרוקציית פלדה במשקל של 2400 טון. המלבן המרכזי של הגג, יהיה פתוח וזהה בצורתו לזה של מגרש הכדורגל שמתחתיו.

השטח החיצוני של הגג מכוסה בקירוי שמעניק למבנה את המראה הזהוב ורוב שטחו מורכב מחומר מבודד, שמגן על היציעים והצופים מפני גשם ושמש ומשמש גם כמבודד אקוסטי. 

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מבזקי ספורט