שחר נתן אישור: ראובן עטר יאמן את מכבי נתניה

נשיא מכבי חיפה הסכים להשאיל עד תום העונה את המאמן, שיחזור כבר היום לקדנציה רביעית בעיר היהלומים. יעקב שחר: "החלטנו לאשר לעטר לאמן בנתניה עד לתום העונה הנוכחית. הקבוצה החדשה שלו תישא בכל ההוצאות של מכבי חיפה בנוגע לחוזהו"

אבי פנחס וגיא פישקין | 19/3/2013 19:00

סוף הסאגה. ראובן עטר יאמן את מכבי נתניה לאחר שנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, הסכים להשאיל את המאמן עד סוף העונה, שיחזור לקדנציה רביעית בעיר היהלומים.
ראובן עטר. חוזר לנתניה
ראובן עטר. חוזר לנתניה ערן לוף


כזכור, אתמול שעות לאחר מסיבת העיתונאים, נדמה היה כי האקס ראובן עטר, אותו החליף בנין, יחזור למכבי נתניה, אבל אמש עוד המתינו הצדדים לאישור מנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר.

עטר הביע נכונות לחתום ללא תשלום עד סיום העונה, בתנאי שימשיך לקבל במקביל את שכרו מהירוקים במסגרת הסכם הפיטורים עמם: "אני לא מעוניין להרוויח שקל יותר ממה שהרווחתי בחיפה‭."‬ שחר היה פחות נלהב מהרעיון: "אין לי כוונה להשאיל אותו. הוא ילד גדול שצריך לעשות את החישובים שלו‭."‬ היום, כאמור נפתרו כל המחלוקות לאחר ששחר החליט על ההשאלה, ובמקביל נתניה תשלם לעטר את כל עלויות החוזה עד תום העונה.

בהודעה של יעקב שחר לתקשורת נכתב: "מועדון כדורגל מכבי חיפה נענה לבקשת המאמן ראובן עטר וראש עיריית נתניה, הגברת מרים פיירברג, והחליט לאשר לעטר לאמן את מכבי נתניה עד לתום העונה הנוכחית. מכבי נתניה תישא בכל ההוצאות של מכבי חיפה בנוגע לחוזהו של המאמן ותעביר את מלוא הסכומים השוטפים למכבי חיפה. אנו מאחלים לראובן עטר ולמכבי נתניה בהצלחה".

גם במכבי נתניה הודו והוציאו הודעה רשמית בה נכתב: "מכבי נתניה מאושרת להודיע על חזרתו של ראובן עטר למועדון. בהזדמנות זאת אנו מבקשים להודות למועדון מכבי חיפה ולעומד בראשו מר יעקב שחר על הסכמתם האדיבה.

כמו כן אנו מבקשים להודות לראובן עטר על הרתמותו למשימה החשובה של השארת הקבוצה בליגת העל. נבקש להודות לגב' מרים פיירברג-איכר על הסיוע והתמיכה וכן לכל מי שעזר וסייע ואפשר את החיבור מחדש בין מכבי נתניה לראובן עטר.המועדון מאחל הצלחה לראובן ולשחקנים במשימה החשובה העומדת בפניהם".

עטר:

מיד כשהגיע לאימון, אמר המאמן: "לא חשבתי שאני אחזור לאמן השנה אבל קיבלתי החלטה ואני חוזר בכל הכוח. נרתמתי למשימה הזו של מכבי נתניה ואני עושה זאת בלי שום אינטרס במטרה רק להשאיר את הקבוצה בליגה. כמו שנרתמתי, כך אני מצפה מהקהל לבוא ולתמוך".

עטר המשיך ואמר: "לא אעשה הוקוס פוקוס", אם תהיה תמיכה גדולה אז יהיה פה שינוי וזה יהיה יותר קל להשאיר את הקבוצה בליגה. עוד מעט אדבר עם השחקנים והמסר שלי הוא שהם אלו שהביאו את הקבוצה למצב הזה והם אלו שיוציאו אותה מהמצב הזה. אני לא קוסם ואני מאמין שהקהל יבוא בהמונו ותהיה תמיכה מאסיבית שתעזור לנו להישאר בליגה".

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מבזקי ספורט