התשמע קולי? הפועל ת"א עשתה כבוד לאריק איינשטיין

מחיאות הכפיים בפתיחה, השלט של האוהדים ביציע והמכונית הישנה בדרך למשחק. הפועל ת"א שיחקה אתמול בקרית שמונה לראשונה בלי שאריק איינשטיין יצפה בה, יעודד. אחרי התיקו, לא היה מי שיצלצל

אביעד פוהורילס | 1/12/2013 8:53

בשבוע שעבר, מיד אחרי ההפסד למכבי חיפה, הוא צלצל. נשמע מבואס, אפילו הרוס. מדהים כמה היום שלו נראה טוב או רע בגלל ניצחון או הפסד של הפועל. 
הקהל של הפועל במחווה לאריק איינשטיין ז''ל, אתמול בק
הקהל של הפועל במחווה לאריק איינשטיין ז''ל, אתמול בק"ש ג'סט קליק


הוא לא ידע איך לאכול את העונה הזאת. היו לו ציפיות, הוא שמח על שכטר ודמארי, קיווה שוורמוט יחזור, החזיק מאוד מרן בן שמעון.

הוא היה אומר: "אני מחזיק ממנו. אני שומע אותו ואוהב את הדיבור שלו. יש שם אישיות וחוזק. הוא בסדר. הוא יוציא את הקבוצה מהצרה הזאת. תגיד לי מתי הדרבי, עוד שבועיים? יא ווראדי. הם חזקים, הכלבים". אני נזכר שאחרי ההפסד לחיפה הוא הלך להשתין, והיה בטוח שנגמר 4-1. הוא היה כמעט נרגש שאמרתי לו שנגמר רק 4-2. יש הבדל גדול, הוא יגיד אחר כך.

בשישי אחרי הצהריים היה מתחיל הטקס. טלפון. מתי הפועל מחר? איזו שעה? אתה בטוח? תבדוק! טוב ת'ראות. הייתי מעדכן אותו שיש בשישי בשמונה בערב משחק בליגה הפולנית של פוגון שצ'צ'ין נגד לגיה, ולפני שהיה סוגר היה אומר שיילכו לעזאזל. מבחינתו זו היתה עונה של דופק נמוך. דאגה ברורה מהדרבי המתקרב, מצמיחתה המתמדת של מכבי, וחוסר הבנה מוחלט לפשר העברתו של ערן זהבי לשם. הוא התנחם בארסנל.
ג'סט קליק
איתי שכטר, אתמול בק''ש. משחק ראשון בלי אריק ג'סט קליק

שלשום לא בא הטלפון הזה כדי לברר מתי נגד קרית שמונה. התשמע קולי? האוהדים נסעו לשם פעם ראשונה בחיים בלעדיו, ובדרך התקשרו מהמכונית הישנה, וסיפרו שצבי אומר שקשה לו לנשום ונגמרו לו הטיפות.

הם ציירו שלט עם השם שלך ומשך שנות החיים- 2013-1939, ואתה לא התקשרת לשאול מה הם מחזיקים שם, ולמה יש מחיאות כפיים בפתיחה. היה לי שקט מדי פתאום. כמו נגד חיפה, הפועל פתחה טוב, ושוב דמארי העלה אותה ליתרון מבישול נהדר של זגורי.

רב"ש חזר לקרית שמונה. זה המקום שהביא לו בינתיים את תהילתו כמאמן, והכשיר אותו לעבודה בקבוצות הגדולות. אבל גם עם ברק בכר, קרית שמונה היא לא אפיזודה חולפת, ובדקה ה-30 היא חוזרת למשחק עם שער שיוויון של עאבד. שכטר מפיל את בראון ועאבד בועט שטוח מ-25 מטר . לא חזק, אבל מדויק, 1:1. עד למחצית ובפתיחת החלק השני, היה חיימוב האיש המשמעותי על הדשא, ולקח משכטר וזגורי לפחות שלושה כדורים של גול.ההגנה של הפועל ממשיכה להיות החלק הלא אחראי, וצ'קול מפיל את תמיר כחלון ברחבה. כחלון הופך את המשחק, אבל הפועל הרוויחה במשחק הזה את זגורי. הבחור הזה עדיין לא קבע לו מעמד של שחקן משמעותי. יש לו אפיזודות של הברקה,

אבל לא מישהו שאפשר לבנות עליו. הפעם הוא לקח את האסיסט שהגיש לו ליאור לוי, פירק את ההגנה של קרית שמונה עד הסוף והשווה. שכטר החטיא בלי סוף עד הסוף. אחרי תיקו הוא לא מצלצל בדרך כלל.

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מבזקי ספורט