אוהדי בית"ר ירושלים השחיתו את ספר הקוראן של נהג סכנין

עד שחשבנו שהמפגש הטעון בין הקבוצות הסתיים ללא תקלות, אוהדי הקבוצה מהבירה דאגו להפר את האידיליה היחסית עם פגיעה בסמל הקדוש למוסלמים. בני סכנין: "ארורה היד אשר תפגע בספרי הקודש"

nrg מעריב | 18/12/2013 17:05

לאחר שאתמול היה נדמה שהמפגש בין בית"ר ירושלים לבני סכנין עבר בשקט מופתי, היום (רביעי) התברר שאוהדי הקבוצה מהבירה דאגו להפר אותו עם מעשה מכוער במיוחד.
ספר הקוראן הקרוע
ספר הקוראן הקרוע צילום: עמוד הפייסבוק של בני סכנין


בתום המשחק (0:0) השחיתו אוהדי בית"ר ירושלים את ספר הקוראן של נהג האוטובוס שהסיע אותם ל"פארק אוסטרליה". הספר הקדוש למוסלמים היה מונח לצד מושב הנהג.

בני סכנין פרסמה תגובה למעשה, בה נכתב כי "ארורה היד אשר תפגע בספרי הקודש, לא מחשבותנו מחשבותכם ולא דרכיכם דרכינו. הנהלת המועדון תמשיך להיות נצורה באמונתה ובעשייתה המעצימה את חיי השותפות בין לאומית ודתות בחברה הישראלית".

עוד נכתב בהודעה כי "אמונתינו נוחה בקרבינו שמעשה זה בזוי ופסול הוא בעיני החברה הישראלית בשלימותה".  מבית"ר ירושלים עדיין לא נמסרה תגובה.

כזכור, אתמול התייחסה שרת הספורט לימור לבנת בדף הפייסבוק שלה לסוגייה נפיצה אחרת שעלתה במשחק - הנפת דגלים פלשתיניים מצד אוהדי סכנין. "מי שמשחק בליגה של מדינת ישראל - שלא יניף פה דגלי אש"ף. זאת מדינה יהודית", כתבה לבנת.מבית"ר ירושלים נמסר: "מועדון בית"ר ירושלים והבעלים אלי טביב מגנים כל סוג של פגיעה בסממנים דתיים ומכבדים כל דת, כפי שהיינו מצפים שיכבדו אותנו ואת דתנו".

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

מבזקי ספורט