גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


יממה אלימה: 6 אירועי דקירה

שישה מקרי דקירה אירעו מאמש ברחבי הארץ. מחיר האלימות: שני צעירים פצועים קשה ועוד 4 בינוני

הדס שפר ואלי לוי | 26/5/2007 12:40 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
סוף שבוע רווי אלימות ברחבי הארץ: עשרה בני אדם נפצעו במהלך היממה האחרונה בשישה מקרי דקירה שונים. שניים מהפצועים מאושפזים במצב קשה, ארבעה נוספים נפצעו בינוני ועוד ארבעה נפצעו קל. המשטרה פתחה בחקירת האירועים.

אחר הצהריים נדקר גבר ישראלי בשכונת ארמון הנציב בירושלים ונפצע בינוני, במהלך קטטה על רקע פלילי. הפצוע פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הדסה עין כרם, ובמקביל נמלטה מהמקום מכונית כשהחשוד בדקירה, ככל הנראה, בתוכה. המשטרה פתחה בסריקות אחר הדוקר.

הלילה, סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר, נדקר תושב כרמיאל בן 28 במדרחוב בעיר. הוא פונה במצב קשה לבית החולים בנהריה, כשהוא סובל מפציעות בגבו. המשטרה עצרה שני גברים בשנות ה-30 לחייהם החשודים בדקירה. שני הגברים, בעליהם של בית קפה במדרחוב, חשודים כי ביצעו את התקיפה בעקבות סכסוך עם בעליו של בית קפה נוסף במדרחוב.

עורך דינם של העצורים, גלעד זיו, טען בתגובה כי הנדקר וחבריו הם שהיכו את החשודים, ודרש מן המשטרה לשחררם. במוצאי שבת תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של השניים בבית משפט השלום בעכו.
קטטה על רקע סכסוך בין משפחות שכנות

באירוע אחר, בחולון, נדקרו לפנות בוקר שלושה גברים במהלך ויכוח אלים בין שתי חבורות בגן "שמוליק הקיפוד" ברחוב אהרונוביץ'. השלושה התפנו באופן עצמאי לבית החולים וולפסון בעיר. מצבו של אחד הגברים, תושב יפו בן 29, הוגדר בינוני לאחר שנפגע בפלג גופו העליון, ומצבם של שני הגברים הנוספים קל. משטרת מרחב איילון פתחה בחקירת האירוע.

שוטרי מרחב דן עצרו

הבוקר תושב תל-אביב בן 48 בחשד שדקר צעיר בן 18 לפנות בוקר ברחוב יהושפט ברמת-גן. ככל הנראה אירעה הדקירה במהלך קטטה שפרצה בין שתי משפחות שכנות. הצעיר שנדקר פונה לבית החולים תל-השומר במצב בינוני, ושניים נוספים נפצעו קל באירוע.

"אנחנו עדיין לא יודעים מה הוביל לוויכוח המילולי שגרם להתלקחות בין שני הצדדים", סיפר גורם במשטרת מרחב דן ל-nrg מעריב. "אחד הנערים נמצא בבית החולים ומהנער השני אנחנו לוקחים כעת עדות. אני מאמין שבהמשך היום נדע מה גרם לסכסוך". משטרת מרחב דן פתחה בחקירת נסיבות הדקירה.

לא רחוק משם, במגדל האופרה בתל-אביב נדקר לפנות בוקר תושב יהודה ושומרון בן 19, ופונה לבית החולים איכילוב במצב בינוני. הצעיר סיפר לשוטרים כי עובר אורח דקר אותו, וכי הוא אינו מכיר את הדוקר. משטרת מרחב ירקון חוקרת את נסיבות האירוע.

אתמול אחר הצהריים פינתה ניידת טיפול נמרץ של מד"א כרמל את תושב קריית-אתא בן 30 במצב קשה, לאחר שנדקר בגבו ובצווארו. הגבר נמצא פצוע בביתו, ומשטרת זבולון פתחה בחקירת נסיבות המקרה.

עדכון אחרון : 26/5/2007 16:27
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים