גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


שלג, שלג ואין לימודים

בעקבות מזג האוויר הסוער, בוטלו הלימודים ביישובים רבים ברחבי הארץ והילדים זכו ליום חופש לבן

כתבי nrg מעריב | 31/1/2008 8:14 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
בעקבות מזג האוויר הסוער והשלג שממשיך לרדת, התבטלו היום הלימודים ביישובים רבים מצפון הארץ ועד לדרומה. התלמידים המאושרים קיבלו יום חופש לשחק בשלג, וגם ההורים ייאלצו, ככל הנראה, להישאר בבית, מאחר שצירי תנועה רבים נחסמו בעקבות מזג האוויר הסוער.

בכל יישובי רמת הגולן והגליל העליון לא יתקיימו לימודים, גם בבתי הספר וגם בגנים. בין היישובים המושבתים - מטולה, קריית-שמונה, צפת, כפר גלעדי, מועצה אזורית גולן, מנרה והכפרים הדרוזיים באזור. הכבישים שנחסמו לתנועה בעקבות השלג: כל כבישי הגישה לצפת, כביש 89, כביש 90 נסגר מקריית-שמונה למטולה וכביש 91 מקצרין צפונה. מפלסות פועלות משעות הבוקר לפינוי השלגים.

בירושלים, כמו אתמול גם היום, לא יתקיימו לימודים בכל מוסדות הלימוד בעיר. מהנהלת האוניברסיטה העברית נמסר כי הלימודים התבטלו גם בקמפוס גבעת-רם ובקמפוס הר הצופים בעיר. כמו כן, לא יתקיימו לימודים בכל המוסדות להשכלה גבוהה בירושלים, ביניהם גם במכון לב ובמכללת הדסה. ההחלטה בנוגע לקיום הלימודים מחר תתקבל בהמשך היום.
שלג בדרום

אתמול בלילה הגיע השלג גם לנגב והבוקר החל לרדת שם שוב. בעיריית ערד הוחלט להשבית את מערכת החינוך כדי למנוע מהילדים הקטנים סיכונים מיותרים הקשורים למזג האוויר החורפי. בדרום הנגב מדווחים התושבים כי שלג יורד גם באזור מדרשת בן-גוריון ובמצפה-רמון. שירותי הרווחה באזור נערכים לטיפול באזרחים שנקלעו למצוקה בשל חוסר יכולת לחמם את בתיהם.

משרד הפנים הודיע כי לשכות מנהל האוכלוסין בירושלים

יהיו סגורות גם היום, בשל תנאי מזג האוויר. תושבי ירושלים, המעוניינים לבצע פעולת דחופות בלשכות, מוזמנים לפנות לכל לשכה אחרת ברחבי הארץ.

היום צפוי מזג האוויר הסוער להימשך בכל רחבי הארץ, אך המערכת החורפית הנוכחית נמצאת לקראת סיום ותשכך לקראת יום שישי. שלג ימשיך לרדת בירושלים ובפסגות ההרים. ביומיים הקרובים תורגש עלייה קלה בטמפרטורות, אך מידות החום עדיין יהיו נמוכות לעונה.

למידע בנוגע ליישובים בהם לא מתקיימים הבוקר לימודים ניתן לפנות לחדר המצב של משרד החינוך בטלפון 12-12-222-666.

בהכנת הידיעה השתתפו אושרת נגר-לויט, יובל לידור ואורי בינדר

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים