גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


שי שירזי הואשם בהריגת ארתור מטייב

כתב אישום הוגש נגד בנו של ריקו שירזי בגין דקירתו למוות של מטייב כנראה בשל סכסוך על השליטה בבתי ההימורים. סנגורו: המשטרה נטפלת אליו

אילן מציק | 25/5/2009 9:51 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה הוגש הבוקר (ב') כתב אישום נגד שי שירזי, בנו של ריקו, הנאשם בהריגה. על פי כתב האישום, שהגיש עו"ד צחי עוזיאל מפרקליטות מחוז מרכז, שירזי דקר למוות בסכין את ארתור מטייב בחודש שעבר בכניסה למועדון הימורים באיזור התעשייה החדש בנתניה.
שי שירזי
שי שירזי צילום נאור רהב


לפני כחודש נמצא מטייב ללא רוח חיים סמוך לתחנת דלק באיזור התעשייה בנתניה, כאשר על גופו סימני דקירה. על פי כתב האישום שהוגש נגד שירזי הבן, המניע לדקירה הוא סכסוך על שליטה בבתי הימורי בנתניה וגביית דמי חסות.

במסגרת החקירה נעצר גםהאב ריקו שירזי, בחשד למעורבות באירוע. הבוקר בבית המשפט אמר ריקו: "זה ליצנות זה לא כתב אישום. זה קרקס של הפרקליטות וזה לא מוסיף כבוד ליחידה הזו שנקראת יחבא"ל. כתב האישום הזה מוגש רק בגלל השם שירזי. אני מאושר כשאני רואה במה מאשימים את שי, כי זאת בדיחה".
"ברירת מחדל של הפרקליטות, מאחר ומדובר בשי שירזי"

סנגורו של שי שירזי, עו"ד שרון נהרי, תקף גם הוא את רשויות החוק ואמר: "הגשת כתב האישום בסעיף הריגה היא ברירת מחדל של הפרקליטות, שהגישה אותו רק מאחר ומדובר בשי שירזי". לדבריו, "שי לא היה מעורב בדקירה אלא נדקר בעצמו מתוך כוונה להפריד. אני בטוח שהאמת תצא לאור".

השופטת זהבה בוסתן דחתה את תחילת משפטו של שירזי ואת הדיון במעצרו

עד תום ההליכים לאמצע החודש הבא, וזאת לבקשת שני הצדדים. עד אז יוותר שירזי במעצר.

החקירה הוטלה תחילה על היחידה המרכזית של מחוז המרכז בפיקודו של ניצב משנה אבי נוימן, אך כשהחוקרים גילו כבר בתחילת החקירה את המעורבות של ריקו ושי שירזי ברצח ובסיוע לרצח, הועבר תיק החקירה ליחאב"ל לידי צוות מיוחד המטפל במשפחת שירזי.

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים