עו"ד אמיר: הרגו את דודו בלי שום חמלה

סניגורו של דודו טופז שמע על דבר מותו של איש הטלוויזיה במהלך ראיון לגלי צה"ל. "אני כועס", אמר בתדהמה. "לקחו את האיש וטלטלו אותו"

nrg מעריב | 20/8/2009 8:54 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
"הרגו את דודו טופז בלי שום חמלה, לקחו את האיש וטלטלו אותו" - כך אמר הבוקר (ה') עו"ד ציון אמיר, סניגורו של טופז ששמע על דבר מותו של איש הטלוויזיה לשעבר במהלך ראיון לתכונית "נכון להבוקר" בגל"צ. "פגשתי את טופז אתמול", סיפר אמיר שציין כי הוא נראה מדוכא. "יצא לי לדבר על זה בחודש האחרון וזכינו לחוסר אמון ובוז מצד אנשים שדיברו על מניפולציות שלו ועל בקשות הסליחה".
ראיון עם עו''ד ציון אמיר בגל''צ
ראיון עם עו''ד ציון אמיר בגל''צ
ראיון עם עו''ד ציון אמיר בגל''צהסניגור בחר בדבריו להאשים את התקשורת באחריות למותו של הבדרן. "אני כועס כל כך", אמר אמיר. "בהרצאה בה השתתפתי עם דליה דורנר על השפעת התקשורת, אמרתי: מילים הורגות, אנשים הורגים".

עוד קודם לקביעת מותו של טופז, כאשר רק דווח על ניסיון התאבדות, אמר עו"ד אמיר: "אני מלא צער בעקבות ניסיון ההתאבדות הזה". אמיר סיפר כי טופז אמר לו אתמול: "ציון, אני לא אחזיק מעמד. אני לא יכול לשאת את זה".
התאבד לאחר ספירת הבוקר

סנגורו של טופז הוסיף: "רק מפאת כבודם של שאר האסירים ששוהים עמו אני לא אפרט את סדר יומו ובאיזו תנוחה הוא ישן שם על הרצפה, אך לא שיערתי שאמירה זו היא אמירה כה רצינית".

עו"ד אמיר סיפר כי טופז ביקש לאחרונה את רשותו לכתוב מכתב סליחה. לדבריו, טופז אמר לו: "אנו בראש חודש אלול של סליחות, אני לא רוצה ולא מצפה שהסליחה שאני

מבקש תתקן בעונשי, אבל לפחות תתקן את מצפוני".

הבוקר שם טופז קץ לחייו בתאו בבית הכלא ברמלה. דוברת שב"ס מסרה כי דקות ספורות לאחר ספירת הבוקר, בשעה 7:00, שוחח טופז עם אחד הסוהרים ואמר לו כי הוא נכנס למקלחת בתאו. הסוהר המתין מחוץ למקלחת ולאחר כעשר דקות, משראה כי טופז מתעכב, הוא נכנס פנימה ומצא אותו תלוי.כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים