הזוג שנמצא מת: אורנה עידן וגבריאל סהר

הותרו לפרסום שמותיהם של בני הזוג שגופותיהם נמצאו ירויות בדירה בכפר סבא. השוטרים מעריכים: הגבר ירה באשה משום שרצתה להיפרד

כתבי nrg מעריב | 13/1/2010 2:23 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
בני הזוג שנמצאו ירויים למוות אמש (ג') בכפר סבא הם גבריאל סהר, בן 57, ואורנה עידן, בת 49. במשטרה חושדים כי סהר ירה למוות בעידן ולאחר מכן התאבד בירייה על רקע כוונתה להיפרד ממנו. השניים, גרושים והורים לילדים, ניהלו מערכת יחסים משותפת בעשר השנים האחרונות.

בני הזוג אורנה עידן וגבריאל סהר.
בני הזוג אורנה עידן וגבריאל סהר. צילום רפרודוקציה: אמיר מאירי
הדיווח הראשוני שהתקבל במשטרה היה על זוג המתבצר בדירתו, ולמקום הגיעו כוחות גדולים של משטרת כפר סבא. כשפרצו השוטרים פנימה הם מצאו את בני הזוג מוטלים על הרצפה ללא רוח חיים, וצוותים של מד"א קבעו את מותם.

אתמול אחרי השעה שמונה בערב התקשרה בתה של עידן מנישואים קודמים למוקד המשטרה, ודיווחה כי אמה ובן זוגה מסתגרים בחדר למעלה מארבע שעות, וכי שמעה קול נפץ שמקורו ככל הנראה מירי.

כוחות של משטרת כפר סבא בפיקודו של סגן ניצב שי אזולאי הגיעו לדירה. "כשפרצנו פנימה מצאנו את בני הזוג ירויים ושוכבים זה ליד זה. האקדח נמצא מוחזק בידו של הגבר", אמר גורם במשטרה. "גם בני המשפחה וגם השכנים לא דיווחו על בעיות כלשהן ומריבות בין בני הזוג, ולכן לא ברור לנו מה הרקע למקרה", הוסיף.

"אנחנו מניחים כי הרקע לרצח ולהתאבדות הוא דרישתה של האשה לסיים את מערכת היחסים ביניהם", אמר קצין במשטרת מרחב השרון,

"אבל מדובר כרגע בחקירה ראשונית ואנחנו צריכים לבצע פעולות חקירה נוספות כדי לדעת מה בדיוק התרחש בדירה".

בהכנת הידיעה השתתפו אלעד הופר, אבי אשכנזי ונתיב נחמני

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים