ברזיל: 17 התחשמלו למוות במסיבת רחוב

קו מתח גבוה קרס על חוגגים במסיבה לקראת הקרנבל בעיירה מצפון לריו. חלק מהפצועים נמצאים במצב קשה. "היה פשוט כאוס"

סוכנויות הידיעות | 28/2/2011 10:53 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
אסון בברזיל: לפחות 17 בני אדם נהרגו הלילה (ב') כאשר קו מתח גבוה נפל עליהם במהלך ההכנות לפתיחת הקרנבל השנתי בעיירה מצפון לריו דה ז'נרו.
 
חוגגים בקרנבל בברזיל.
חוגגים בקרנבל בברזיל. צילום: אי-פי
 
מהמשטרה נמסר כי התאונה התרחשה כאשר זיקוקים גרמו לקו המתח הגבוה לקרוס על הקהל שרקד מאחורי משאית מוזיקה גדולה במהלך המצעד בעיירה בנדיירה דו סול. לפי גרסה נוספת, המשאית פגעה בעמוד החשמל.

לפי הדיווחים, לפחות 17 בני אדם התחשמלו למוות, ועוד עשרות חוגגים נוספים נפצעו, חלקם באורח קשה מאד. התאונה גם גרמה להפסקת חשמל נרחבת ולניתוק שירותי הטלפון בעיירה.

"היה פשוט כאוס. אנשים התחשמלו ורבים נפלו ממשאית המוזיקה", סיפר דניאל דה אוליביירה קסטרו, בן 25, בשיחה עם אתר חדשות ברזילאי. "באותו רגע כבו האורות. זה היה איום ונורא".

מסיבות הרחוב הן אירוע שגרתי בברזיל ובדרך כלל הן כוללות ריקודים מאחורי משאית גדולה שמשמיעה מוזיקה. מצעד הרחוב שבו אירע האסון היה אחד

האירועים המתוכננים לקראת הקרנבל שאמור להתחיל ביום שישי הקרוב.

האסון הוא לא המכה היחידה שניחתה על הקרנבל החגיגי של ברזיל. בתחילת החודש עלו באש מאות תחפושות וקרונות תצוגה, כאשר שריפת ענק פרצה החזרות לקראת החגיגה בריו דה ז'נרו. חורחה קסטנהיירה, נשיא הגוף המארגן, אמר כי מדובר "בהפסד בל ישוער".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''חדשות חוץ''

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_news/around_world/ -->