סערה בפייסבוק: אנסטסיה מיכאלי נגד הרב אבי זרקי

"רב הסלבס" אבי זרקי כתב בפייסבוק שחה"כ לשעבר חוזרת בתשובה "היא סיפרה שהיא מתחזקת, אמרתי שלא יפה לה כיסוי ראש". מיכאלי בתגובה: "גבר נשוי לא צריך להגיד זאת לאשת-איש"

ארי גלהר | 8/5/2013 0:02 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
עמוד הפייסבוק של אבי זרקי ותמונתו עם אנסטסיה מיכאלי
עמוד הפייסבוק של אבי זרקי ותמונתו עם אנסטסיה מיכאלי צילום מסך
רב הסלבס שוב מסתבך. חשבון הפייסבוק של הרב אבי זרקי ידוע כזירה פעילה שבה הוא מעלה פוסטים שנויים במחלוקת שגורמים לסערה ציבורית אולם נדמה שאת ההסתבכות הזו אפילו הוא לא צפה.  אתמול העלה הרב זרקי תמונה שלו ושל חברת הכנסת לשעבר אנסטסיה מיכאלי כשהיא בכיסוי ראש וכתב, "אנסטסיה מיכאלי סיפרה לי שהיא מתחזקת, אמרתי לה שלדעתי לא יפה לה הכיסוי ראש הזה".

התמונה שהסגירה את ההתחזקות הרוחנית שעוברת על מיכאלי גרמה כצפוי לתגובות ברשת, אלא שהתגובה המפתיעה ביותר באה דווקא מכיוונה של החכ"ית לשעבר, שזעמה על הפרסום וכתבה בחשבון הפייסבוק שלה, "שלום אבי, שמחתי לראותכם בחגיגות המימונה. עשיתם עבודת יחסי ציבור מצוינת למען קידום יצירתך המבורכת מגילת אסתר מיניאטורית. אני מודה לאשתך עבור השיחה הנשית ועל ההמלצות המקצועיות בנושא הפאות. בזמן הזה הייתה לי תחושת דיסקרטיות וביטחון והבנה שכל מה שנאמר גם יישאר בינינו".
חשבה שזרקי ישמור על דיסקרטיות חברת הכנסת לשעבר אנסטסיה מיכאלי
חשבה שזרקי ישמור על דיסקרטיות חברת הכנסת לשעבר אנסטסיה מיכאלי צילום: פלאש 90
לדברי מיכאלי, "אנחנו נמצאים בימים קדושים, בימים גדולים, בימי ספירת העומר. בימים הללו אנחנו עוברים הזדככות לקראת מתן תורה, חג השבועות. השבוע מבררים את הספירה מלכות שבמלכות, עושים דין וחשבון לכוח הדיבור שלנו. הייתי רוצה לשאול אותך באותו פורום 3 שאלות פשוטות  מה הקשר בין שני המשפטים האלה? (ההתחזקות של מיכאלי וכיסוי הראש. א.ג.) מדוע גבר נשוי צריך להגיד כזה דבר לאשת-איש? לשם מה גבר צריך לכתוב דבר שהוא לא אמר?" 

זרקי לא אחר להגיב על הדברים וכתב בחשבון הפייסבוק שלו: " וכי יעלה על דעתכם שכרב בישראל, אמנע ממי שרוצה להתחזק לעשות זאת ? מי אני שאצנן חלילה יהודייה כשירה מלכסות את ראשה ? אממה, כבעל ניסיון של כעשרים וחמש שנה, לימדונו רבותינו לא לעשות דברים בחופזה, כמו כן לא "לקפוץ כיתה" בעבודת ה'. אתם יכולים לסמוך עלי שבשנים הרבות הללו ראיתי כמויות עצומות של אנשים. ראיתי את אלה העושים דרכם אל הקודש פנימה. וגם את אלה הנוטשים את מורשת ומסורת בית אבא".

"ראש הישיבה שלי, תמיד היה אומר לנו לא להקצין, לא להתבלט בדברים דתיים הנראים משונים. לא תמיד לרוץ קדימה מהר מדי זו עצת היצר הטוב, לפעמים זה בדיוק להיפך".

הוא מסכם וכותב: זאת הייתה כוונתי בכותרת. וגם בתור אחד שיודע קצת לכתוב. ידעתי שזה ידליק כמה חבר'ה על הבוקר והאמת, רציתי קצת אקשן. יום נפלא לכולכם".


רוצים לקבל בחינם שני גיליונות סוף שבוע של מקור ראשון? לחצו כאן היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של nrg

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''בפולמוס''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק