גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


עטר לשחקנים: אל תתייחסו למה שקורה סביבי

המאמן ביקש משחקניו לפני משחק הגביע מול הכח עמידר (שלישי, 17.45, שידור בספורט 5+LIVE, תקציר באתר): "יש לנו עוד מטרות". בן-דיין וסטרול יחזרו להרכב. אח של אסוס ממכבי ת"א יתאמן בנוער

הדס גרינברג | 31/3/2008 15:41 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
מכבי נתניה ערכה היום (שני)  את האימון המסכם לקראת משחק הגביע מחר נגד הכח עמידר ר"ג (17.45, שידור ישיר בספורט 5+LIVE, תקציר באתר). באסיפת השחקנים דיבר ראובן עטר לכל המתרחש סביבו ואמר לשחקנים: "אל תתייחסו לכל מה שקורה סביבי, זה יכול להשפיע ויש לנו עוד כמה מטרות . אנחנו צריכים לסיים את העונה בצורה טובה".

מעבר לכך, הקרין עטר לשחקנים קטעים מהשחק בין הכח עמידר להפועל חיפה שנערך לפני שבועיים, בו גם נכח המאמן. בהתייחס ליריבה אמר לשחקנים: "הם יוצאים מהר למתפרצות וינסו לעקוץ אותנו".

גארי אסוס, אח של ג'ונתן אסוס ממכבי ת"א, שמשחק כקשר אחורי בן 20 יתחיל להתאמן בקבוצת הנוער של נתניה. אסוס גדל באקדמיה של פ.ס.ז' ונחשב עד גיל 17 לאחד
הקשרים המוכשרים בצרפת, אז עבר פציעה קשה שלאחריה חתם באז'קסיו. השנה עבר לקאן מהליגה השניה, ובעקבות מעבר אחיו לישראל, הוא מעוניין לעשות עלייה.

דדי בן-דיין, שנעדר מהמשחק האחרון עקב פציעה בשריר הירך, ערך אימון מלא וצפוי לשוב מחר להרכב הפותח. טל מעבי, שהחליף את בן-דיין בשבת והציג יכולת טובה, צפוי לקבל את הקרדיט, הפעם בקישור. אבי סטרול, שלא שיחק נגד כפ"ס עקב הרחקה ישוב אף הוא ל-11 של עטר וזאת על חשבונו של גולן חרמון. בחוד ההתקפה צפוי לפתוח אובודו אוקוצ'ה, שכבש את שער השוויון בשבת, וזאת לצידם של איתי שכטר ותיירי טאזמאטה. בסיום האימון ערכה הקבוצה ארוחת על האש בקופסא, כאשר מי שהופקד על המנגל היה איש המשק גבי בובליל.
 
הרכב משוער: לירן שטראובר, דדי בן-דיין, אבי סטרול, לואיס מרין, קלמי סבן; אלמוג כהן, טל מעבי, דלה ימפולסקי (אמייה טגה); איתי שכטר, תיירי טאזמאטה, אובודו אוקוצ'ה.
עדכון אחרון : 31/3/2008 23:26
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
  • עוד ב''כדורגל ישראלי''

כותרות קודמות
כותרות נוספות
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים