הסרטן ניצח את אנלי: פרידה מאנלי הרפז

אנלי הרפז, בתו של השחקן שרגא הרפז, נפטרה בסוף השבוע בגיל 38, לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן

נתיב נחמני | 15/5/2011 14:17 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
תגיות: אנלי הרפז
לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן הלכה ביום שישי שחקנית הקולנוע והטלוויזיה אנלי הרפז לעולמה.
הרפז, בת 38 בלבד במותה, הייתה נשואה לשחקן יורם טולדנו ואם לשני ילדים, היא בת למשפחה מוכרת בעולם המשחק הישראלי: אביה הוא השחקן שרגא הרפז שכיכב בסרטי קולנוע, סדרות והצגות תיאטרון, אמה היא הזמרת עידית חיים ואילו אחותה היא שחקנית התיאטרון אילור הרפז.
 
אנלי הרפז
אנלי הרפז צילום: אמיר מאירי

הרפז, כאביה וכבעלה היא בוגרת בית הספר לאמנויות הבמה "בית צבי" שברמת גן. מאז שסיימה את לימודיה היא השתתפה בין היתר בסדרות הטלויזיה "זינזאנה", "הפוך" ו"לגעת באושר", בהצגות התיאטרון "דירת הרווקים" ו"משפחת בביוף" ובסרטי הקולנוע "החוף הדרומי", "צומת וולקן" ו"מתנה משמיים" של דובר קוסאשווילי, בו שיחקה את דמותה של ננולי.

דמותה של הרפז בסרט היא של "האישה הקטנה" שבעלה בוגד בה בקביעות ואילו היא דואגת למה יחשבו השכנים. בראיונותיה בעבר סיפרה הרפז כי התקשתה להיכנס לדמות האישה הקטנה שמוותרת על עצמה, אך לאחת הסצינות היותר עוצמתיות בסרט, בה דמותה הולכת לבית המאהבת של בעלה, שורפת את דלת הכניסה ופורצת אל הבית.

היא סיפרה בחיוך כי דווקא התחברה והזדהתה עם האישה שבחרה לעמוד על שלה. "הכרתי אותה למעלה מ-30 שנה ואני יכולה לספר שהיא היתה בחורה מצויינת, רחבת לב ושחקנית מצויינת", אמרה לביאה הון הסוכנת שלה. "אבל מעל הכל היא אמא טובה ובנאדם טוב. עצוב לנו שהיא איננה".

בהודעת התנחומים שפרסם בית הספר בית צבי נכתב כי בתפקידיה השונים היו לאנלי נוכחות עוצמתית, כישרון גדול ויופי בלתי נשכח. משפחת 'בית צבי' מרכינה ראשה ומשתתפת בצער המשפחה על מותה של השחקנית אנלי הרפז שנפטרה בטרם עת. יהי זכרה ברוך".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים
vGemiusId=>/channel_tarbut/tarbut_and_art/ -->