חולון: מוטי ששון יתנצל בפני עו"ד שמעון חזן

הסתיימה בפשרה תביעת הדיבה של חבר מועצת עיריית חולון לשעבר, עו"ד שמעון חזן, נגד ראש עיריית חולון מוטי ששון. בין הצדדים סוכם כי ששון יפרסם בתקשורת מודעת התנצלות בנוסח שהוסכם על שני הצדדים

אמיר גנין | 12/11/2009 10:45 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
בבית משפט השלום ברמלה הסתיים אתמול (ד') ההליך המשפטי בין חבר מועצת עיריית חולון לשעבר, עו"ד שמעון חזן, לבין ראש עיריית חולון, מוטי ששון - בפשרה. חזן הגיש נגד ששון תביעת דיבה בסך 50 אלף שקלים, ועל פי הפשרה שקיבלה תוקף של פסק דין יתנצל ששון בפני חזן ואף יפרסם בתקשורת מודעת התנצלות בנוסח מוסכם על שני הצדדים.
עורך הדין שמעון חזן
עורך הדין שמעון חזן  צילום: זמן חולון בת ים


תזכורת: בחודש אוקטובר 2007 הגיש עו"ד חזן תביעת לשון הרע נגד ששון. זאת בעקבות פרסום כתבה בעיתון מקומי בה דובר על רצונו של חזן להתמודד על ראשות עיריית חולון. בכתבה גם פורטו חלק מתוכניותיו של חזן. במסגרת הכתבה הובאה גם תגובתו של ששון, אשר כינה את חזן בשלל כינויי גנאי בלתי מחמיאים.

חזן טען בכתב התביעה כי תגובת ששון לא נאמרה בצורה עניינית אלא "לגופו של האיש". בגין דברים אלו דרש חזן כי ישולמו לו פיצויים בסך 50,000 שקלים, וכן ביקש שבית המשפט יורה לששון לפרסם התנצלות פומבית על דבריו.
לא התכוונתי לפגוע בתובע

בדיון שהתקיים השבוע בפני השופט דוד שהם, אמר עו"ד חזן: "האדם הזה התיימר להיות הפסיכיאטר שלי, ואני רוצה להגיד שאף פעם לא שמעתי על זה. אם הוא אמר שיש תסכול רב שנים, תסכול זה מונח פסיכיאטרי. אחר כך הוא אומר שאני כל כולי הייתי אדם שמלא כישלונות, ושיש היקף רב של כישלונות ועוד כהנה וכהנה.

"במשך 26 שנים מעולם לא שמעתי מילה כזאת עליי. הוא מביא אותי כאדם שלא מבין שום דבר, שדבריי הזויים, לא קשורים למציאות. הוא אומר שאני מתוסכל ושלא הצלחתי בחיים... שראש עיר בחולון אומר עליי דבר כזה, זה פוגע בפרנסה שלי".

בשלב מסוים של הדיון אמר עו"ד חזן לששון: "אני רוצה להגיד לך שיש לך טינה אישית נגדי בגלל שייצגתי בחורה בשם ס' שטענה נגדך הטרדות מיניות, ובגלל שייצגתי את חברי מועצת העיר שפנו בבגץ נגד עיריית חולון לגבי מסים שגבית עבור סיירת ביטחון. זה נכון?". ששון השיב לו: "אין לי שום טינה אישית כלפיך,

לא בעבר ולא היום. והפרקליטות גם סגרה את התיק וניסו להלביש עליי תיק".

בהמשך אמר ששון: "בכתבה הגבתי לדברים שטען נגדי התובע. בתגובתי לא התכוונתי לפגוע בתובע באופן אישי, ובכלל. במידה והתובע נפגע, הריני מתנצל על כך".

בית המשפט הציע לשני הצדדים הנצים לסיים את המחלוקת בפשרה, שכאמור שניהם הסכימו לה.
לאחר הדיון אמר חזן: "את תביעת הדיבה נגד מוטי ששון הגשתי על דברים שהוא אמר עליי, בתגובה לדברים שאני אמרתי עליו. אמרתי שהוא ראש עירייה וירטואלי, שעושה הכל הפוך. שחולון נקראת עיר ילדים, אבל למעשה היא עיר של גמלאים, ושעם תקציב של 850 מיליון שקלים הוא לא עשה כמעט שום דבר.

"מוטי ששון אמר בתגובה שהדברים שלי הזויים ונובעים מתסכול על אי הגשמת שאיפותיי, ועל כך תבעתי אותו. במהלך החקירה הנגדית בבית המשפט רציתי לחשוף את פרצופו האמיתי, אבל באמצע החקירה הוא החליט לגמור את הסיפור ולהתנצל".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים