ניקול ראידמן: "מי זו אנה ארונוב?"

האקס של ענת הראל נצפה עם בחורה חדשה, לשי גבסו פתחו כרטיס באתר הכרויות, מירי בוהדנה מעצבנת לקוחות ועופר ניסים מטיל ווטו

סופ
ליאורה גולדנברג-שטרן | 31/8/2012 8:17 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
נשיא בית משפט העליון לשעבר, מאיר שמגר, שחגג החודש 87, התחתן לאחרונה עם בת זוגו הוותיקה, השופטת מיכל רובינשטיין.
שלום לכבוד הנשיא שמגר. באיחור מסוים אני מתקשרת להגיד מזל טוב.
"את יכולה להגיד מה שאת רוצה אבל לי אין שום התייחסות לנושא".
ובכל זאת?
"אני לא רוצה לאשר, לא להכחיש ולא להתייחס".
השופטת רובינשטיין, מה פסק הדין שלך?
"זה לא עניינך, אבל אני יכולה לאשר לך שאנחנו נשואים".

החיים הם בומרנג. ראידמן
החיים הם בומרנג. ראידמן צילום: אסף לב

שרה וביבי נתניהו הגיעו לנתב"ג כדי לקבל את פניו של אבנר ששב משהות בארצות הברית עם משלחת של הצופים. הם התעקשו להמתין לו באולם קבלת הנוסעים כמו כולם.

יום שלישי, שעת צהריים. ציפי לבני נצפית נכנסת לתוך מעלית בבניין הפלטינום ברחוב הארבעה בתל אביב. לגמרי במקרה, בקומה ה-15 ממוקם משרדו של אהוד אולמרט.

הזמר והחוזר בתשובה שי גבסו כבר לא חי באושר ואושר ואף נתון בהליכים מתקדמים לפירוק החבילה עם הגר. ובלי שום קשר, מישהו חמד לצון ופתח לו כרטיס ב"אטרף".
שלום, שי, כאן ליאורה.
"אני לא יכול לדבר איתך. יש לי מנהלת ב'טדי הפקות'".
אני בטוחה שאתה מעדיף לענות על השאלות שלי באופן ישיר.
"נו?".
ידעת שמישהו פתח לך כרטיס ב"אטרף"?
"הלאה".
מה יש לך להגיד בעניין הפרידה מאשתך?
"אני לא רוצה לדבר על זה".

אופיר פרימר, שהפך השבוע באופן רשמי לאקס של ענת הראל, כבר נצפה ב"לוציפר" בתל אביב עם בחורה שמעולם לא נדרשה לנצח במשימת חסינות. פרימר: "אנחנו לא מכירים ואני לא רוצה לתת תגובה".

ריב בוץ חינני התלקח בימים האחרונים בעקבות ראיון שהעניקה אנה ארונוב, שבמהלכו הביעה את דעתה הלא מאוד אוהדת על ניקול ראידמן, ואף חרצה שהמעושרת עם האוטו הוורוד כנראה ידעה עם מי להיכנס למיטה. ראידמן האסרטיבית לא נשארה חייבת וסיפרה לליאורה שלפני חמש שנים השורדת והרקדנית המהוללת פיזזה לצד "שיכורים רוסים" במסעדה בראשון לציון, שם שימשה כמלצרית. ויש עדות מהשטח: "כשהיא רקדה דחפו לה כסף. זו לא הייתה מסעדה אקסקלוסיב, אלא מסעדה צ'יפ. אני לא מבינה למה היא שרבבה את השם שלי".
ומה את עשית שם?
"הייתי במסיבת יום ההולדת של המנקה שלי".
מה יש לך נגד ריקודים עם שיכורים רוסים?
"אין לי בעיה עם רוסים, מילא לשיר אבל לרקוד? מי זו אנה ארונוב, תזכירי לי? גם הגישה השוביניסטית שלה. אני בהלם שאישה חושבת שהיא צריכה להיות סמרטוט של גבר. אישה לא צריכה לסתום את הפה".
איך את מעריכה את סיכוייה לזכות ב"הישרדות?"
"אני מאחלת לה בהצלחה בגמר. אני מקווה שהיא תזכה ותתרום את הכסף, כמו שאני הנובורישית נוהגת לעשות, ואז היא אולי תחזיר לעצמה את הכבוד בעיני ובעיני עם ישראל. ושתזכור שהחיים הם תמיד כמו בומרנג".
ארונוב: "אני לא מעוניינת להגיב. תפני בבקשה לסוכן שלי".
ומסוכנות ADD נמסר ש"הדברים אינם ראויים לתגובה".
צילום: מוטי לבטון
כבר מצא. אופיר פרימר צילום: מוטי לבטון

רביעי בצהריים. מאיר אברג'ל מגיע כאחד האדם לשווארמה "דבוש" בכיכר רבין בתל אביב. שומר ראש אחד נשאר צמוד אליו, שומר ראש שני ניגש לקופה ומזמין עשר מנות שווארמה וחמוצים. כעבור כמה דקות מגיעה וולוו חדשה בעלת חלונות כהים, ואוספת מהמקום את אברג'ל, שומרי הראש והשווארמה.

חופני כהן תרם שיר פרי עטו בשם "נתניהו רחם עלינו", במיוחד למען הצלת ערוץ 10. אבל יש כאלה שלא התלהבו, כמו הכתב לענייני ערבים שלומי אלדר, שהפיץ את המייל הבא: "אינני יודע מי יזם את השיר הזה אך בואו נזכור שאם הערוץ יינצל בזכות, נצטרך להמשיך לעבוד בגאווה. ובואו לא נתבזה ולא נתבייש כפי שחשתי כששמעתי את הדבר המביך הזה". חופני: "אלף, אני לא יודע מי זה שלומי אלדר. בית, ביקשו ממני מערוץ 10 לבוא לשיר, זימנו אותי לבניין שלהם, אמרו לי 'תלמד טוב את המילים'. אמרתי, 'בהתנדבות?'. אמרו, 'לא, תמורת ככה וככה'. שרתי, הלכתי הביתה ושכחתי מזה. לא מרוצה מהשיר, שיפנה למי שמנהלים את הערוץ. מה אמרת שהוא מסקר?".
ערבים ושטחים.
"אז שידבר עם הערבים. מה הוא רוצה ממני?".

נסרין קדרי, זוכת התוכנית "אייל גולן קורא לך", מתחזקת דו קיום עם אביעזר בן-מוחא, תושב עכו שמנגן בלהקתה. השלום מתחיל בתוכנו.

מירי בוהדנה הגיעה עם בן בן השבע למעדניית יוז'י בכפר שמריהו, ובזמן שהמתינה למזון שהזמינה, השתעשעה עם בנה במסוק שמופעל בשלט רחוק, למורת רוחם של העובדים והלקוחות שקצת פחות נהנו מכלי הטיס שהשתולל להם באוויר. בוהדנה: "בן אלוף בלהטיס מסוקים וטיסנים, זה אחד התחביבים שלו. אכן היינו אצל יוז'י. הוא חביב מאוד על כולם שם. רצה להשוויץ".

אמנון

דנקנר סירב להצעה להצטרף לעונה השלישית של "מחוברים".

אפרים שמיר קיבל טלפון מהמלהקים של "האח הגדול VIP". שמיר: "קיבלתי הצעה להשתתף ודחיתי אותה. אם יש משהו נוסף שאת רוצה לשאול את מוזמנת להתקשר".

על אף המכתב הנחרץ ששלחה עורכת הדין של דוברת רשות השידור, לינדה בר, היו"ר אמיר גילת ממשיך לא להזמין אותה לישיבות שבהן היא אמורה להשתתף, בתוקף תפקידה. להזכירכם, כספי האגרה שלכם מממנים את המריבות האלה. מהיו"ר לא התקבלה תגובה.

קבלו זוג חדש מהאלפיון: העו"ד היוקרתי אמנון שיבולת והאלמנה המצודדת ענת טמיר.
שלום לענת טמיר, זו ליאורה מ"סופשבוע".
"אין לי כל רצון לדבר איתך".
אני מתעניינת ביחסים המתרקמים בינך לבין עו"ד אמנון שיבולת.
טוווווווווו.

צילום: מוטי לבטון
לא אהבו. מירי בוהדנה צילום: מוטי לבטון

עופר ניסים, הדי-ג'יי המוביל בסצנת הגייז בתל אביב, מתפאר ברשימת צ'ילבות יוקרתית שכוללת בין השאר את דנה אינטרנשיונל ושמעון שירזי. עכשיו הוא צירף אליה את התקליטן תומר מזרחי, שהיה במשך תקופה ארוכה בן חסותו. בימים האחרונים הוא הודיע למזרחי שמעתה הם לא יחלקו במה אחת ואפילו הטיל וטו על השתתפותו במסיבה בספרד. אבי אנקורי לניסים: "ליאורה, המון תודה על הידע העצום שאת מפגינה, אבל אנחנו לא מגיבים על הסיפור הזה. שיהיה לך יום מקסים".

השחקן והדוגמן הבינלאומי רז דגן, שבדרך כלל חי באיטליה, יפתח את השנה החדשה בביקור מולדת.

מקבץ לפתיחת שנת הלימודים. אליס בלנק נבחרה כפרזנטורית של אתר האופנה Fashest שמושק בעצם הימים האלה. ולילה מרקוס, בדרך כלל זמרת, היא הפרזנטורית החדשה של המותג Sleeves.

סימו טובול, הבעלים של מסעדת "קנלה" בירושלים, מתחתן בשבוע הבא עם איזו רונית, וזאת עוד לפני שסיים את העניינים עם רעייתו לשעבר סיגי. שמו של טובול עלה לכותרות בקשר לפרשות הקשורות בשולה זקן, והוא אף העיד בפרשת רשות המסים אחרי שהתיק נגדו נסגר מחוסר ראיות.
סימו, מזל טוב.
"אנחנו מתחתנים ב'אווניו' ליד נתב"ג. הזמנו ח"כים, שרים ועוד כל מיני חברים טובים".
שולה זקן תגיע?
"היא לא מוזמנת. אנחנו לא בקשר".
ומה קורה עם אשתך לשעבר?
"העניינים הכלכליים עם סיגי לא גמורים. אנחנו מחכים לפסק דין. מקווה שזה ייגמר בקרוב".

אסתרינה טרטמן, שעל הצעת הנישואים שקיבלה קראתם לראשונה בדפי ליאורה, הייתה אמורה להינשא אתמול (חמישי) בחתונה גדולה ושמחה. מכיוון שאביו של החתן, אורי סאלי, נפטר לאחרונה, החליטו בני הזוג על אירוע מצומצם למשפחה ולחברים.

מי שמתעקש על מתנה לחגים מוזמן לבדוק את הספר שכתב עו"ד דב וייסגלס על היכרותו עם אריאל שרון, לא לפני שעבר את הבדיקות הקפדניות של עמרי וגלעד.

כתבנו בצפון מנחם הורביץ ואשתו תחיה חגגו את אירוסיה של בתם הבכורה, נגה, עם משה פרומר, סטודנט בטכניון, יוצא "דובדבן" ובחור נחמד באופן כללי.

טום קשתי, חצי מהצמד טום ואדל מ"המרוץ למיליון", נצפה בשבת בירושלים עם כיפה לבנה וציצית, בדרכו לשיעור תורה בישיבה בשכונת בית ישראל. שבת שלום.

חמד אלמקת
מזל טוב. מנחם הורוביץ חמד אלמקת
כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

ליאורה

צילום:

המדור המיתולוגי של מוסף סופשבוע מגיע לרשת. הרכילות הכי חמה והכי מושחזת בגזרת האלפיון העליון, בשלולית הברנז'ה, במסדרונות הפוליטיקה ובשואו ביז.

לכל הכתבות של ליאורה

עוד ב''ליאורה''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים