צומת T: הון שלטון סוגרים עיתון

לא ברור בדיוק למה רוצים לסגור עיתון בגלל פרסום תמונות עירום של קייט מידלטון, וגם כל העניין עם רוברט פטינסון שחזר לקריסטן סיטוארט - יש סיכוי שהכל היה פיברוק?

שירית טרוינר | 21/9/2012 9:56 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
איפה נשמע כזה דבר, איפה? לאן נוליך את החרפה? מי ימחק את אות הקין הזה? שיעמוד מי ששמע על ביזיון שכזה - לסגור עיתון במדינה דמוקרטית. איפה הממשלה שתתערב, איפה? מה הם חושבים לעצמם אלה שם במגדל השן, ככה לסגור מפעל עיתונות איכותי, שפועלו לא יסולא בפז, כמו הצהובון האיטלקי ההוא שחשף את הסוד הכמוס ביותר על הקאפ-סייז של הדוכסית קייט מידלטון, וכעת ייסגר, ייתבע ויושמץ לנצח על אחיזתו הנואשת בחופש הביטוי?

האמת שהתמונות לא כאלה מעניינות כאן. בטח הבריטים הספיקו להפוך אותן לשומר מסך, תחתית קרטון לבירה וכיסוי לאייפון, אבל אנחנו מאלה שמתעניינים יותר בשעון הביולוגי של קייט ובכוח הגברא של וויליאם, מאשר בתמונות שלו מכסה את חמוקיה של זוגתו בשמן שיזוף. ועכשיו, חאליק צדקנות - מה, קייט מידלטון יותר טיפשה מסקארלט ג'והנסון או חלילה מבלייק לייבלי, שתמונותיהן חשופות חזה וטוסיק נחשפו בפומבי חודשים אחורה? הרי מדובר בדוכסית מקיימברידג', לא הברונית ממכללת ראשון, היא אמורה לדעת שלהשתזף טופלס על מרפסת החדר כמוה כציוץ תמונות חשופות "בטעות" בטוויטר.

אז לסגור צהובון בגלל כמה תמונות מפוקסלות שאלמלא הפדחת הדלילה של וויליאם אף אחד לא היה מזהה? ומה יהיה על העובדים? למרות שבעצם, אולי שם כן משלמים פיצויים ופנסיה.  
מקום לכפרה

אבל אתם יודעים מה, אולי באווירת עשרת ימי תשובה צריך לדעת למחול ולשכוח גם עוול שכזה. כלומר, אם קייט מידלטון טיפשה מספיק להתערטל על מרפסת הסוויטה שלה, למה שפשוטי העם הבריטי לא יפגינו את אותה טיפשות במעשיהם שלהם? אז נכון, רוברט פטינסון הוא ממש לא פשוט עם בריטי, יותר נכון לתאר את הערפד המלכותי כסטאר מסוקס עם אחלה שיער, אבל הדרכון שלו עדיין משייך אותו לממלכה המאוחדת, והקאמבק שלו עם קריסטן סטיוארט שתועדה בוגדת בו עם הבמאי הנשוי שלה לא מעיד על גובה איי.קיו מרשים. אבל לו אפשר לסלוח, כי הוא כל כך יפה ולא צריך פיקסול או פוטושופ.בכלל, בימים האלה כדאי למלא את הלב והראש במחשבות חיוביות. אולי כדאי לראות זאת כסימן לכך שאהב באמת, אתם יודעים, אהבה כזו שנולדה על סט צילומי סרט קולנוע סופר מסחרי ונוצלה היטב לקידומו, ובסופו של דבר מנצחת כל מכשול, כלומר כל מכשול בדרך להפוך את הסרט האחרון בסאגת "דמדומים" לשובר קופות, שיאים ולבבות של תלמידות תיכון גרופיות.

אין מקום לציניות - רק לאהבה, מחילה, סליחה וכפרה. חוץ מזה, בטוח שפטינסון קיבל פיצויים, ולעזאזל, קריסטן סטיוארט היא אפילו לא המעסיקה שלו שמחויבת לעשות זאת על פי חוק.
היכנסו לעמוד הפייסבוק החדש של מעריב

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''צומת T''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

מדורים

  

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
תפוז אנשים